Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Dietky malé nepozerajte takéto hlúposti, choďte radšej von plávajte, behajte, vzpierajte, lebo ináč budete vyzerať ako ujo Guzmán.

Říše vlků (2005)

Že Vás hanba nebije, len 49% , ale mne sa to ľúbilo, malo to správny švih, napätie, výborného Rena, peknučkú prerobenú turkyňu, jednoducho fajnové.

Blade Runner (1982)

Keby som ten film videl v roku 1982, tak by som možno dal za štyri, ale z dnešného pohľadu je to také urnové, že človek pritom zaspí do polomrtva, ta stála tma a do toho neprestavajúci dážď s dymovou clonou z cigariet Vám privodia nepríjemnú pachuť.

Warrior (2011)

Čo sa týka tohoto druhu boxu, ten nieje až tak podstatný, podstatnou je cesta, ktorú vytvára, aby všetci traja našli cestu k sebe a po mnohých ranách aj našli.

Ďáblův dvojník (2011)

Mne je len divné, že ho niekto neobesil za vajcia do prievanú skôr.

Colombiana (2011)

Ten, čo rád píše napísal málo a aj to s hnojom na pére a je smutný zo slaboduchých dialógov, ktoré tu niesu podstatné, podstatná je akcia a tá je svižná s úzko štíhlou Zoe a tá má, čo do seba s nesmiernou silou, ked už ako dieťa s rúčkami ako dve spletené nite dokázala hravo nadvihnuť 55 kilový poklop kanála. Suma sumárum 3,5 silné hviezdičky.

Apokalypsa (1979)

Je to šialene dlhe predlhe a so mnou nič nerobiace aj som sa sílil, aby to mnou hlo, ale nič.

Šťastný Nový rok (2011)

Pestrofarebné, živé, hrejivé, mnohoraké a ešte neviem aké, ale vo mne ten film vyvolal jeden príjemný fajn pocit. Toto, musím mať na blu-ray.