Anonym (2011)

Nebolo to, až také nepriehľadne ako sa tu píše, ale po rade uživateľa Lima som sa plne sústredil od začiatku a bola to na môj vkus nádhera, obrovská láska k písaniu hier prehlušila hravo aj možnosť byť kráľom, intrigánstvo, pletky, starý, Londýn veľmi dobré herecké výkony, jednoducho nemá to chybu.

Dluh (2010)

To, čo mali urobiť neurobili a potom začalo celoživotné trápenie nad dávnou slabosťou, ked bolo potrebné nemeckého fašistu podrezať ako prasa a určite, by ich to trápilo oveľa menej ako to prvé. Film odsypáva plynule ako piesok len na záver to zadrhne šuter.

Vyměřený čas (2011)

Čas sem, čas tam, ale prostitútky tam boli veľmi drahé, za desať minút pýtali dva dni času, ved za desať minút sa stihnem akurát vyzliecť a osprchovať a čas je v prdeli, jedine,že na nich skáču brudní.

Ocelová pěst (2011)

Pusťte to deckám a budú v pohode, ja osobne radšej, ked je to z mäsa a kostí:-)

Intimní past (2011)

Hilary to sekne, vezerá veľmi dobre a zvlášť v kalhotkách s peknou tučnou pinduľkou. Dej odsypáva plynule zaujímavo s výborným postupným záverečným vyvrcholením. 3,5

Underworld: Probuzení (2012)

Áno non stop zábava, kde moja najkrajšia upírka Katuška po prebudení likviduje všetko, čo jej príde do cesty, žiadne zbytočné kecy, ale neustále páliace zbrane, vytrhavanie mäsa, lámanie kostí s víťaznou Katkou a jej dcérou, ktoré nám pripomenú, že sa vrátia.

Dům snů (2011)

Atmoška ako má byť, ale hlavne to ťahal najlepšie vyzerajúci mužný Bond od všetkých Bond.Psychický narušený vnoril sa do svojej novej identity, aby postupne rozplietal tu pavučinu predstáv, až pavúci zdochli.

V cizí kůži (2011)

Nevidím v tom nič komedialne, keď niekto serie vo filme, s vrcholom, ked dieťa vyšlahne z holej riťky husté hovno rovno do úst svojho otca.

Mlha (2007) odpad!

Taka, hlúposť sedembolestná, vyše hodinová prihlúpla debata v potravinách, postavy, jedna debilnejšia jak druhá, hmla, z ktorej vyjde chobot a smiešnym spôsobom zožerie jedného človeka, začínajú ešte hlupšie debaty o konci sveta, aby samozvanú pannenku Máriu po zásluhe odbachli, debata v potravinách naberá na intenzite až do smiešne vyzerajúceho kriku, partia piatich so štyrmi nábojmi vychádza do hmly a vôbec nič sa nestalo, hmla mizne a nastáva prehliadka vojenskej techniky.