Ulička zázraků (1995)

Žiari to tu hviezdami ako na vianoce, ale premňa je to ulička beznádeje, naivity a hlúposti až do špiku kosti.

Děrsu Uzala (1975)

Chlapík Dersu pre ktorého peniaze neznamenajú nič, lebo je priam zrastený s prírodou aj so všetkými jej nástrahami a krutosťami ju miluje, aby v jej lone skončil.

Che Guevara: Partyzánská válka (2008)

Stará babka sa pýta kamarátky, čo je to partizán a to jej odpovie, že to je taký , čo útoči od zadu. Fíha povie starka, tak môj starý musel byť partizán, lebo on najradšej útoči zo zadu. Ale teraz vážne v tomto filme neutočili partizáni na čele s Che, ani s predu, ani zo zadu, tak neviem, čo vlastne boli.

Holka z města (2009)

Taka príjemná hlupôstka, s chutnučkou Renée Zellweger, ktorá mi pripadala ako puding so škoricou, ktorý vždy jem pomaly a s chuťou.

Pokojný bojovník (2006)

Nič zvláštne, taká pokojná nuda.A pre slečnu, alebo pani uživateľku kleopatru, keď cesta je viac ako cieľ, tak potom tá cesta je len bludisko bez cieľa, kde sa človek môže akurát tak zblázniť, keď nevie kam má ísť:)

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Tak debilný film som nevidel , už od čias ,keď sa k našej planéte nasťahoval náš staronový mesiac.

Ctihodný občan (2009)

Ja viem je to len film, ale divili, by ste sa, čo ľudia dokážu, keď vedia, že je im smrteľne ublížené na ich blízkycha tá sprostá ľudská spravodlivosť tkvie na dohodách. Ja viem znie to kruto, ale ja som mu fandil. V Gaze mi zabili bratranca, žida a vraj my, to máme vo vienku.Hovno, žiadny vienok, len niečia chuť po našej krvi a často aj po peniazoch.

Generálova dcera (1999)

Vraj cti otca svojho, ale takého otca, by som nechal pretiahnuť do prdele celou rotou vojakou. Ale ktohovie, možno by sa mu to aj páčilo.

Krajina stínů (1993)

Šťastie, to je len muška zlatá. A keď ho máte, uletí Vám ako vtáča.