Simpsonovi (1989) (seriál)

Legendární seriál. Moje nejoblíbenější postavy: 1) Mr. Burns 2) Barney 3) děda Simpson

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Paráda. Povedlo se mi jeden večer na HBO 2 skouknout snad 4 díly za sebou, a od té doby jsem se do tohoto seriálu zamiloval. Skvělé herecké výkony, úžasně napsané postavy (bravo pane Balle) a správně morbidní prostředí:-) Další dílo z produkce HBO, které mne nadchlo.

Hogo fogo Homolka (1970)

I když je Šebánek můj veliký oblíbenec, tomuto filmu nemůžu dát více než 3 hvězdičky. Oproti prvnímu dílu chybí této komedii větší spád i vtip...70%

Neporažený (2003) (TV film)

Přesně na 3 hvězdičky...

Columbo - Vražda škodí zdraví (1991) (epizoda)

Průměrné a okatě výchovné. Podtitul tohoto filmu by klidně mohl znít: "Kouření zabíjí". Což nevyvracím - jenom nesnáším, když mi někdo vnucuje nějaký názor. A to americké pořady dělají více než často. U trapných sitcomů jako Krok za krokem nebo Beverly Hills jsem se s tím smířil, ale že se přidá i Columbo - to jsem nečekal. Ale co se dá dělat:-(

U konce s dechem (1960)

Velké zklamání. Vůbec mne tento film nezaujal a u závěrečné scény kdy se jedna z postav potácí ulicí s kulkou v zádech, jsem se v kině neudržel a začal se smát...Naštěstí je stopáž hodně přijatelná - 87 minut se dalo vydržet. Slabé 3 hvězdičky.

Stůj při mně (1986)

Příjemný a milý film o přátelství mezi 4 kluky. Překvapilo mne, že je snímek natočen podle knihy Stephena Kinga. Takový citlivý příběh jsem zrovna od něj nečekal.

Recept za milion dolarů (2003) (TV film) odpad!

Klasický příklad prvoplánovné americké blbosti o cestě za svým snem, kterými nás HBO zásobuje skutečně vydatně. 100% odpad