Rána z milosti (2005) (TV film)

Průměrné, ale vzhledem k tomu, co se u nás za poslední dobu točí, to nebylo špatné. Kňažkova čeština byla super. O nové nadávce "mrdel" už ani nemluvím:-))

Vetřelec ³ (1992)

Není to na 4 hvězdičky, ale i tak velice dobré. Zápletka s malou vetřelčí královnou a Ripleyovou mi přišla hodně originální a působivá. 70%

Jerry Maguire (1996)

"Shoooow meee the moneyyyy!!!":-) Jeden z mála filmů, kde je mi sympatická Renée Zellweger. 70%

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Mně to přišlo výborné. Vtipné, satirické, se skvělými efekty (Arthurova prohlídka "výrobny" na planety mi přišla úžasná). Možná bych měl jiný názor, kdybych přečetl knihu, ale to jsem neučinil, takže můžu hodnotit jen film. A na ten se vždy rád podívám. 90%

Chicago (2002)

Nemám rád muzikály, ale musím přiznat, že tento mi velice příjemně utekl. Hodně mi v roli mamá vadila Queen Latifah. 70%

Vetřelci (1986)

Na svoji dobu působivé triky, napínavý děj a skvělým obohacením příběhu je záporná postava hraná Reiserem. Celkově je to hodně dobré, ale že by šlo o nezapomenutelnou, legendární podívanou? Tak to ne. To je pro mne v tomto žánru např. Terminátor.