• Pohádka

Božena - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

S další epizodou šla kvalita rapidně dolu, Geislerová hraje stále stejně unyle jako vždy, bez emocí. Na svou roli je stará, hraje Němcovou, které ještě není ani 30 a jí přitom 44, blíže by byla výborná Kameníková a Geislerové bych dal v nejnutnějším případě čtvrtou epizodu s nemocnou Němcovou.

Šarlatán (2020)

Mohl to být dobrý film, ale označit ho za životopisný je lež jako věž. Většina na filmu se veze na zcela vyfabulované homosexualitě, pak vykonstruovaný vykonstruovaný proces za vraždu, asistent který nikdy nebyl a jediné co nám zbyde pravdivého je ta MOČ. Podbízivost požadavkům na Oskary či jiné ocenění za splnění kriterií menšin je tak velmi okatá. Dvě hvězdy za Trojany a super herecké výkony.

Modelář (2020)

V kontextu české tvorby je to určitě to lepší, ale připomíná mi to pejska s kočičkou co vařej dort, linka s Izraelem, USA, Ruska, Arabové, prezidentský kandidát, milenec sestry, dva spřejeři, skupina co dělá atentát na Zemana, rande s asistentkou a všechny vyznívaj do ztracena, méně by bylo více, držet se třeba prezidentského kandidáta a dotahnout řádně linii do konce, takto bídných 50%

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Slabé, na Moravce by semi mnohem více líbil Landa, byl by takový vojáčtější, tento na mně působil jako pantáta bačkora, jinak film slabota, žádné dramatické události, pořádný přerod....

Román pro pokročilé (2019)

Obyčejná česká komedie, která si na nic nehraje a baví :-) Několik velmi povedených vtipů a konec trochu předvidatelný, na českou tvorbu mírně nadprůměrné.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Mírně nadprůměrná pohádka, objektivně si zaslouží 60%, bohužel u nás se nám rozmohl takový něšvar, kdy se natočit dobře hodnocenou pohádku, která má premieru na Štěedrý den věcí nemožnou. Flustráti zklamaní z vánoc, čekají na začátek pohádky, jen aby ji mohli zde vrazit "odpad":-(((

The Perfect Kiss (2018)

Průměrná komedie a kdo má rád Lucku tak pro něj nadprůměrná :-) Film nemůže za to že v něm hraje Lucka Vondráčková, kterou tu někteří hejtují :-(