Holka jako lusk (2001)

Na svůj žánr velmi příjemné a milé.

Ženy pro měny (2004)

Za tu ojedinělost. Mohlo to být ale tvrdší a nevím, jeslti je to podle filmařských pravidel dokumentu, ale taky okořeněný o názory nějakýho z odpůrců kultu krásy.

Hráči (1998)

Chápu, že když v tom nejste, tak tomu 5* nedáte. Ale tohle je ono. Poker. Ta hra, která bolí a ty šťastnější (to je ironie, chápete snad, ne?) miluje... du si dát jeden "round". ;)

Fresh Prince (1990) (seriál)

Tohle je jeden z mých dětských hrdinů :) a ani dnes se za to určitě nemám důvod stydět a rád se na to zase podívám.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Tak jako drama/romantika je to pochopitelně tuctové. Trochu jsem doufal, že aspoň jeden z těch vztahů (asi Hitch) dopadne špatně, ať to trochu zanechá důvod k zamyšlení místo "tady máte ponaučení a šmitec", ale jsme v Americe. Nemůže čekat, že to bude vypadat realisticky... Plus chytré bláboly. Jinak Fresh Princův humor mám rád, titulková scéna přidává hvězdičku. :)

Kráska v nesnázích (2006)

Scénáristicky a obsahově tuctové, nic co bych dávno nevěděl říkající drama, které o jednu hvězdičku aspoň povyšuje geniální Schmitzer :)

Osvícení (1980)

Fuj! Redrum... Ztím jediný horor, který mě doopravdy děsil. Kubrick mě nezklame.

Eurotrip (2004)

V Londýně fanoušci Manchesteru United?

Zjizvená tvář (1983)

Film je to super, ale ta hudba, to je NĚCO NAPROSTO OTŘESNÉHO. Pro vás, co máte vkus a jste alergičtí na syntetizátory a vůbec disco styl z téhle doby, tak se budete muset obrnit velkou tolerancí. Moje nejhorší filmová hudba.

Rudovous (1965)

Pokud znáte někoho, kdo si mne bradku, vězte, že to nejprve viděl u Rudovouse.