• Krátkometrážní
  • Experimentální

Pes kouše psa (2006)

Hodně surové a bez citu tak to má být. Škoda toho delšího konce, a nějaké té slabší scénky. Přesto to byla výborná podívaná. Nakonec. 75%

Slepá bestie (1969)

jedním slovem: perfektní, genialní ateliér (tak bych si představoval svůj pokoj :o) ) a hlavně skvěle zahraný příběh. 90%

Anata o wasurenai (2006)

Mě tento film vůbec nenadchnul. :( Nudné, pomalé, pro puberťaky jak dělané. souhlas DavidS.

Ren'ai šašin (2003)

Japonská čast naprosto super. NY je taky fajn, ale tá poslední akční scéna s přestřelkou by šla, ale s tím paralyzerem mi vůbec nesedla škoda toho. :( Ve filmu se objevuji sem tam zajímavé fotografie, kamera i herecké výkony jsou super. :) 85%

Irina Palm (2006)

penisovej loket!!! 70%

Kowai onna (2006)

1. povidka byla docela zajímavá ***. 2. byla trošku úlet, ale mě se líbíla nejvíc ****. 3. ohraná, slabá duchařina ** .Být film bez této povídky, tak by to bylo lepší. 50%

Monstrum z galaxie Arkana (1981)

skvost české kinematografie se zajímavou syntezátorovou hudbou. celý film jsem prosmál a bavil se. Tak to má být.

Bareuge salja (2007)

Supr námět. Ze startu mi film přišel takový nemastný, neslaný, ale po chvilce se to docela dobře rozjede. Jen takový "jemný, " a pomalý asijský styl natočení tomu moc nesedl. Tady by se hodilo trošku přitvdrit na takový "americký" způsob. Nakonec jsem se u toho filmu dobře pobavil. + komenty: Lacike,Tombac. 70%

Samehada otoko to momodžiri onna (1998)

Yamada!! Yamada a číchající gangster!!! Tito týpci drželi tuto gangsterku nad vodou, jinak by to bylo docela o ničem. Ve filmu bylo hodně postav, o kterých sem se nic nedověděl. Některé záběry taky nebyly příliš povedené. :( 60%

Fish Story (2009)

Výborná hudba. Ze začatku mi dělalo problémy se zorientovat v ději (řekl bych až trošku mysteriozní), ale pak sem si na to zvyknul a dobře se bavil. Ke konci vše vysvětleno a rozuzleno. At se neopakuji-komenty: Folpa (THNX), SeanLSD. :) 75%