• Krátkometrážní
  • Experimentální

La noche de las gaviotas (1975)

Mě tento snímek vůbec nenadchnul. Z větší části se nic neděje, film dotává náboj až v poslední třetině. Slabé herecké výkony, nezajímavá kamera a sem tam hrozné zvukové efekty, shazují tento snímek lehce do pod průměru. Hudba je místý docela fajn a dává filmu trošku atmosféru. Určitě se najdou lepší horrory. 40 %

Transylvania (2006)

Pro mě nejslabší film od Gatlifa. Vidět ho jako první tak řeknu super, ale viděl jsem předtím Gadjo Dilo, který je uplně super a Exil. Tím vůbec nechci říct ,že je špátný, ale od těch 2 předchozích je uplně jíný a moc mi teda nesedl. :) Pro někoho ,kdo se dokaže do toho snímku pořádně vžít tak to je super. 60%

Národní reprezentace (2009)

Slušný film s perfektní tématikou podle skutečné události, výborně natočen a určitě pobaví. Mě se hodně líbila první půlka, ale za tu druhou by si fakt režisér pár facek zasloužil. Viz. Tombac 65%

Exil (2004)

Rohodně zajímavé road movie z Francie do Alžíru, ale pro někoho možná trošku hůř zkoukatelné. Hlavně posledních asi 25 minut.Jinak supr kamera, hudba i příběh. Každopádně si to dám ješte jednou. :) 75%

Chechták (2007) odpad!

Dokoukat toto dílo bylo fakt něco. Děsnější film o hulení jsem jěště neviděl. Jeden den "zkouřené " nány, ktéré nic nevycházi. Herecké výkony jsou fakt obdivuhodné. Takhle člověk zkouřený člověk nevypadá. Možná, když to zmixuje s mega maxi dávkou perníku. Film o totálně ničem 0% dávka potenciálu.

Šmírák v podkroví (1976)

Moje první setkání s Pinku. Dalo se na to koukat. Jednoduchý příběh šmíráka z podkroví hotelu v Tokyu. 70%

Černí andělé - Pokoj bez oken (2001) (epizoda) odpad!

10% za kopírku, hrad a Taťánu. Pro klasického českého televizního diváká a povaleče to musela být bomba.

Venkovský učitel (2008)

ať žije český film. nelze nez souhlasit s Flipperem,Gennaro@po a dalsimi normalnimi.

2LDK (2003)

Dvě holky z konkurzu na jeden film bydlí spolu dokud se nedozví výsledek. Začátek je trošku nudnější,ale pak se to zlepší. 75%