365 dní: Ten den (2022) odpad!

Zo zvedavosti sme vydržali 28 minút. 7 scén, 7 songov, 4 krátke vety, ktoré ani nezapadali do deja, vlastne nemali kam zapadať, dej to žiadny nemalo. Nepodarená upútavka na dovolenkovú destináciu zo skrachovanej cestovnej kancelárie. Hnoj sa skĺbil s odpadom. 😁

Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda)

Som smutný z toho konca, dúfal som viac nových sérií Dextera :-(

TY (2018) (seriál)

Spomienka na Dextera, po prvej sérii 80%

Ad Astra (2019)

Mám rá filmy o vesmíre ale toto bola fakt nuda a Liv tam skoro vôbec nehrala.

Sviňa (2020)

Na SK film veľmi dobré, skutočné a zároveň smutné. Vajda to hral perfektne.

Černobyl (2019) (seriál)

Fascinujúce, mrazivé, desivé a naneštastie skutočné. 100% a za hudbu by som dal 6* ak by to šlo 👏🏻

Rage of the Yeti (2011) (TV film) odpad!

Podobne ako napisal neo250. Svojim telefonom by som natocil lepsi film ako bola tato trapna zlatanina. Toto sa fakt nedalo pozerat a ja nechapem ako to vobec mohla nejaka televizia kupit a odvysielat. Je to horsie ako ked si kupite nejaky magazin v ktorom mate zabaleny casopis zadarmo ktory nikto nekupuje. K hereckym vykonom a samotnemu Yetimu je skoda sa vyjadrovat, cele zle a nic ako odpad si to nezasluzi.

Šílený Max (1979)

Po vzhliadnuti Mad Maxa s Hardym som si stiahol s nadsenim jednotku aby som sa dozvedel viac o tejto "kultovej" postave. Dajme tomu ze zaciatok ok, s nadsenim som cakal co bude dalej, a cakal a cakal a dockal sa gangu teplych homelessakov na motorkach, film ma tak bavil ze som si v polovici otvoril csdf a radsej cital vase hodnotenia k filmu ako sledoval nudny beckovy dej lacneho nonpostapokalyptickeho pocinu. Ako byva zvykom pokracovania skoro vzdy byvaju slabsie, no tu sa toho asi bat nemusim, tazko by natocili nieco horsie od tohto. U mna slabych 20%

Vzestup nad limit (2010) odpad!

A takéto filmy nám sem servírujú naše televízie a ešte si tam veľkým na*ebú že premiéra, po 4 rokoch kúpia kopu sračiek čo nemala cenu ani v roku keď to natočili. A rovno to dajú do poobedného vysielania v nedeľu, toto by som zakázal vysielať aj ráno o 4tej, k filmu ani niet čo dodať, maximálny amatérizmus ktorý vrcholí podpálením človeka sprejom na medveďov, no lol

Zmizení (2013)

Lepšie doporučenie ako golfista a Lima vám asi fakt nejde dať, dobre som sa pobavil :-D. Aj keď neviem čo malo spoločné s filmov to pozorovanie šnekov Ani mi to neprišlo že film má vyše 2 a pol hodky, skôr tak na hodinku a pol, dej som hltal očami, atmosféra filmu Vás pohltí a nedá vydýchnuť, scenár špičkovo prepracovaný, budem si musieť pozrieť viac filmov od tohto pre mňa doteraz neznámeho režiséra. Moje hodnotenie 5* no ak by tu bol systém 1*=10% čo by bolo podľa mňa lepšie pre hodnotenie filmov tak by to bolo 9 z 10... SPOJLER_ jedna hviezdička dole za ten koniec, ja chcem vedieť že ho našiel a zachránil!!! :-)