Na západní frontě klid (1930)

keď sa pozriem na jeho vek tak je to až nadčasový film skvelý dej,réžia pre mňa sa môže hrdo postaviť vedľa Ryana

Mrtvá a živá (1940)

Tento film je výborný,Olivier a Fontaine sú skvelý ale na J.Andersonovú nemajú tá svoju rolu zvládla tak,že je vážne strašidelná.Jediné mínus tohoto filmu je to,že som vydel skoro všetkých Hitchcockov a práve tento,ktorý je medzi inými jeho filmamy priemerný dostal oscara za film.

Psycho (1960)

Dokonalý dej,réžia,vlastne všetko a hlavne skvelý Perkins.Tak skvelý,že ho táto rola totálne zaškatulkovala

Schindlerův seznam (1993)

Nech bola realita okolo Schindlera akákoľvek tento film je dokonalý,skvelý Neeson a démonický Fiennes.Tento film ma dohnal k slzám,keď som mal 15 a doženie ma k ním aj keď budem mať 75.Je to jeden z najlepších filmov aké som kedy videl.

Erin Brockovich (2000)

jeden z mála filmov ,v ktorých sa mi dá pozerať na Robertsovú ,je to fajn film ale nechápem tú nom.na oscara akademici sa ale často seknú

Million Dollar Baby (2004)

Film ma úplne pohltil,sledoval som s úžasom ako Maggie ide za svojim cielom a vtom príde šok.Koniec ma skoro dohnal k slzám. hip,hip Eastwood