Moje krev (2009)

Film o vášnivom záhradkárovi. Scenár k tomu filmu písali asi kapustňáci. Napríklad keď Ashley hovorí So are you gona take me upstairs and fuck me or what ?. Dejovo ma film celkom zaujal, ale ak by tam nehrala Ashley Greene tak tento film ani nepozerám. Na druhú stranu sa mi to zdalo lepšie ako podobný film Kill Theory

Norimberk (2000) (TV film)

Tento film skutočne silne útočí na city, ale hlavne téma filmu a autentické zábery z koncetračných táborov. Film sám ma veľmi nezaujal.

Hra na vraha (2009)

Prvých 5 a posledných 5 minút filmu bolo dobrých, ale ostatné... Slovami filmu "Tak jo ty jedna šťavnatá koketko !... Zlato !? a sakra, koniec filmu. Aj to vyzeralo nádejne, ale nič z toho nebolo.

Lolita (1962)

Mal by som jednu otazku. Kde bola lolita ?:)

2012 (2009)

Nie som si istý, ako mám chápať niektoré scény, napríklad scénu kde hlavný hrdina uteká limuzínou pred rútiacim sa mestom. Bral som tieto scény ako komédiu a podľa smiechu väčšiny v kinosále usudzujem, že aj ostatní. Film v kine, na plátne a s kvalitným zvukom priniesol celkom dobrý zážitok najmä z katastrofických scén.Ak by som tento film pozeral doma, tak z neho asi nemám vôbec nič. Dej nepriniesol žiadny zvrat, nič zaujímavé. Vrtulník prenášajúci žirafu na archu bol však super. Najlepší (najvtipnejší) na celom filme sa mi z dal Oliver Platt a jeho hláška: "That ´s a big plane !" "It´s Russian !" , ale aj iné jeho hlášky.

Rok '66 (2006)

Oceňujem Stephena Greif. Dej filmu mal peknú myšlienku, prišiel mi však "neslaný, nemastný". Najlepšia myšlienka z filmu: "Keď sa stanete skutočným mužom, prestanete tátu obviňovať z toho, že není dokonalý. Uvedomíte si, že je to len človek a milujete ho taký aký je."

Mé druhé já (2007)

Štvrtá hviezdička za zvrat pri konci, za "vraždiace" scény a za soundracks.

Mlha (2007)

Fascinujúce, že Frank Darabont vymyslel lepší koniec mlhy ako samostný Stephen king.

Zločin a trest na předměstí (2000)

Od filmu som čakal, že bude mať viacej spoločné s Dostojevskeho knihou Zločin a trest, čo napovedá aj názov filmu. Okrem myšlienky z knihy spoločné nemajú asi nič. Dej sa odohráva v inej dobe, postavy sú úplne iné a dôvod vraždy je úplne odlišný. Najmä pre ten dôvod si myslím, že tento film nemá nič spoločné s knihou Zločin a trest, tam podľa mojho názoru išlo o niečo iné. Inak tento film bol celkom fajn, len od neho nečakajte žiadne spojenie s knihou. A tá jedna vražda, ktorá je vo filme, tak tú stojí za to vidieť.