Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Keď som bol menší a mladší, tak som na to čumel... dnes už ani neviem prečo, no z nostalgie dávam 3*

Fontána (2006)

....už som sa o tom zamýšľal a vyšlo mi niečo úplne iné.

MEDZI 4 - 5, 6 (2008) (TV film)

O niekom, ktorý toho pre slovenskú kinematografiu spravil dosť.

Přestřelka u O.K. Corralu (1957)

Jeden z klasických westernov, navyše natočených na základe skutočných udalostí zo skvelým Kirkom Douglasom. Jednoznačne 4*

Sirény (1994)

Pekné, erotické a chvíľami aj vtipné :) Hugh a Tara boli do tohto filmu vybraný skvele. Atmosféra prvej polovice 20. stor. je tiež na jednotku. ..a ešte k tej erotike... hm... ktovie, ako by vyzeral tento film, keby sa ho podujal natočiť taký Tinto Brass? :))

Loose Change: Final Cut (2007)

Posledná verzia jedného z najkontroverznejších dokumentov o najkontroverznejšej udalosti po roku 2000 - o 11. septembri 2001. Film je kompletne prerobený a myslím, že autor počíta s tým, že divák zhliadol najprv predchádzajúcu 2nd edition a ja to tiež odporúčam. Teroristický útok na svetové obchodné centrum v NY a americké ministerstvo obrany Pentagon sa stali najdiskutovanejšími témami po roku 2000 a zároveň aj naviac utajovanými, resp. zamlčiavaními z pohľadu mainstreamových médií...

Tenkrát v Americe (1984)

Štvorhodinový maratón, ktorý som prednedávnom absolvoval bol jeden z mojich najúchvatnejších výletov medzi filmovú klasiku. Sergio Leone, ktorý vlastne pre tento film skonal, nezomrel nadarmo. Tu sa nedá veľa písať, toto dielo sa musí vidieť.

Český sen (2004)

A nájde sa ešte niekto kto tvrdí, že postsocialistické štáty nezasiahol konzum??? :)) Jeden z najlepších pomiléniových dokumentov.

London (2005)

Tak tento filmík ma presvedčil že Jason Statham nieje len nejaký zakakaný crank.