Super náhradník (2006)

Tento film sa hodí presne na nedeľný obed, kedy má byť telka vypnutá, aby mal človek pokoj od týchto čím ďalej tým viac trápnych amerických teenage komédií. Tu už nepomôže ani Shakespeare.

Tichá bolest (1990)

Jeden z Hrušínskeho posledných filmov... Tak silný príbeh, tak realistický... Chcel by som napísať viac, ale ešte ho prežívam... ešte sa nedá...

Zjizvená tvář (1983)

Mal to byť len remake, ale zrodil sa kult s novou (zjazvenou) tvárou.

Venušina delta (1995)

Pozeral som to len kvôli Markéte Hrubešovej, ktorej patrí i tá jediná hviezdička. Inak odpad. Bez komentára.

The Diary (1999) (TV film)

Ak by sme mali definovať ako má vyzerať "pravý" erotický film, tak Denník by sa k tejto definícii blížil asi najviac. Aj keď pokračovania až tak neoslovia (čo už, kvantita v tomto žánri vedie).

Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže (1991) (TV film)

Táto rozprávka vo mne evokuje jednu spomienku ako (ešte v deväťdesiatich rokoch) som na vianoce prišiel domov po úžasnej sánkovačke/guľovačke a inej sneho-vačke, bol som celý mokrý od snehu a mama mi navarila teplý čaj a ja som čumel na estévečku kde dávali Fantaghiró. Ale to som bol ešte malý... to už je dávno :((

Rodinné tajomstvá (2005) (seriál)

STV si tento seriál pochovala sama, ale i tak 4*, pretože trošku prepracovať a bolo by to OK. Je to taký priemerný slovenský seriál a je LEPŠÍ než okopírované exkrementy v ružovej záhrade. Takže pôvodne 3*, ale plus 1* za Zónu A.

Neodolatelně sexy (2003) odpad!

Tak tento film sa pevne drží kritérií amerických "erotických" trhákov a to priviesť diváka po štvrťhodinke do bezvedomia. Naozaj, tak dobre som si nepospal pred telkou ani nepamätám.

Noc na Zemi (1991)

V tej prvej poviedke ma zaujala ak tak len Winona Ryder, no potom to už šlo lepšie.... "Som z Drážďaň, blízko Československa." - "Blízko čoho???" :)))