Rebelové (2001)

Taký sentimentálny gýč, o ktorom my mladí nemôžme mať ani potuchy, no mne sa to páčilo...

Great Balls of Fire! (1989)

K tomuto filmu len toľko, že: Come on baby, drive me crazy Goodness gracious Great Balls of Fire!

Ďáblův advokát (1997)

"Boh sa rád pozerá..." a určite sa díva na bedňu vždy keď ide tento kúsok. Tak ako ja.

Ajťáci (2006) (seriál)

Made in England. Anglický humor má u mňa vyhradené miesto. Ajťáci majú u mňa vyhradené miesto... Ale radšej nedám googleu vyhľadať "google" :)

Cindy and Donna (1970)

K tomuto filmu som sa dostal náhodou a náhodou som ho aj dopozeral. Nezaradil by som ho k filmom zaujímavým pre svoj dej, ale asi len pre počet štátov U.S.A. v ktorých bol zakázaný. Ak má rád niekto filmy, kde sa sem tam mihne nahé ženské telo, či príde k menšiemu skupinovému uspokojovaniu, tak ten si príde na svoje. Inak jedna hviezdička bohato stačí.

Dobrý voják Švejk (1956)

Tento film, nech hovorí kto chce - čo chce, môžem v pohode prirovnať ku Krstnému otcovi. Obidva filmy urobili z románových vymyslených postáv nesmrtelné a zaistili slávu svojim filmovým predstaviteľom. Keď Lada kreslil pôvodného Švejka - podľa návrhu a predstavy samotného Haška - bol to malý chudý nevýrazný vojačik. Chvalabohu, že Lada sa po Haškovej smrti inšpiroval práve ním samotným a tak sa Švejk postavou ponáša na svojho literárneho otca. Takisto nemohol Lada tušiť, že sa do Švejka presne trafí Hrušínský a feldkurátovi Katzovi akoby z oka vypadol famózny Miloš Kopecký. Päť hviezdičiek je málo.

Jožko Púčik a jeho kariéra (1983) (TV film)

Podľa mňa učebnica inteligentného humoru. Za, v podstate, tak krátky čas som sa smial skoro nepretržite. L+S ani nebudem komentovať. Martin Huba zo svojim až deviantným pohľadom.... Odporúčam!

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Už len vymyslieť postavu Cimrmana a legendy či vynálezy okolo neho dalo určite zabrať. Bolo len otázkou času kedy a ako sa tento všestranný človek dostane na plátno... Film sa nakoniec vydaril na jednotku a keďže sa ho zhostili dvaja najväčší "cimrmanológovia" tak ani inak dopadnúť nemohol.

Tisícročná včela (1983)

Tak ako v trilógii Krstný otec predpovedá pomaranč v zábere budúce krvipreliatie, tak aj v tejto slovenskej "klasike" predpovedá veta "Bože, ty si krásna!" milostnú scénu. Nie nadarmo nám naša slovenčinárka často pripomínala, že práve Tisícročná včela je najerotickejší film natočený v bývalej ČSSR.

Město bohů (2002)

Deti držia v rukách zbrane a sú odhodlané zabiť kohokoľvek.... hádam najhorší možný scenár našej budúcnosti. Ešte horšie nám bude keď zistíme, že sa to už vo svete deje. Tento film je tak krutá realita, že ďakujem že som sa narodil na Slovensku.... Konfrontácia zo skutočnými tvárami hlavných "hrdinov" v záverečných titulkoch je viac ako presvedčivá.