Hatufim (2010) (seriál)

Skvely serial, obcas trosku rozvlacny, ale rozhodne stoji za kouknuti. Brala bych i dalsi serii, skoda, ze uz nebude.

Yoori goodoo (2002) (seriál)

Vyborny serial s peknou hudbou. Ponekud delsi, 40 dilu, ale vubec to nevadi. Aspon byl cas na rozpracovani i vedlejsich postav.

Ballieseo saengkin il (2004) (seriál)

Tento seriál mě dost zklamal, čekala jsem víc, protože několik jejich seriálů jsem si vážně oblíbila. Tady za nic nestála ani hudba, která je jinak silnou stránkou korejských seriálů. Zápletka nic moc, konec docela hrozný, kromě dvou herců dost nuda.

Seulpeun yeonga (2005) (seriál)

Seriál patří k tomu nejsmutnějšímu z korejských seriálů. Přestože příběh má klasikou linii, je výborně zahraný a už jen kvůli tomu stojí za shlédnutí. Samozřejmostí je opět skvělá hudba. Jen ten konec mohl být lepší... Seriál je velice obdobný Stairway to Heaven, i díky obsazení Sang-Woo Kwon.

Gaeul donghwa (2000) (seriál)

První z čtyřdílné řady seriálů, jeden lepší než druhý. Skvělá podívaná, kapesníčky u ruky nesmí chybět :D ono to snad ani jinak skončit nemohlo.

Yeoleum hyangki (2003) (seriál)

Další z čtyřdílné sady seriálů, který je opět povedený. Mírně rozvláčný, ale skvělé podívání. Klasický doják točící se kolem dívky s transplantovaným srdcem, a zajímavou otázkou, jestli nové srdce může změnit osobnost obdarovaného. Schubertova Serenáda celému seriálu dává korunu.

Bomeui walcheu (2006) (seriál)

Velice pijemna hudba v celem serialu, ovsem nejlepsi byla Clementine. Serial byl prijemny, hodne pomaly a zajimave barevny [hlavne obleceni Eun young].

Baekmanjangjawa kyeolheunhagi (2005) (seriál)

Docela zajímavý seriál o natáčení pořadu hledání nevěsty pro milionáře. Jenže se to vše zase pomíchá a navzájem si hážou klacky pod nohy všichni přítomní. Občas vtipné, jinak klasický korejský serál.

Soon soo ei Si dae (2002) (seriál)

Takový příjemný seriál v typické linii. Dochází opakovaně k zamilování dvou mužů - kamarádů - do stejné ženy. Potom nastává nelehká volba mezi kamarádem a ženou. K tomu jedna sebevražda a jeden pokus o vraždu a je to tak nějak celé. Nicméně zajímavá podívaná na proměnu vztahů.

Cheongookeui gyedan (2003) (seriál)

Výborný seriál, připomíná v něčem seriál Winter Sonata. Rozvíjí se docela typický korejský příběh, od mládí do dospělosti. Některé scény vypadají skoro neuvěřitelně, ale konec seriálu mě docela dostal. Pochopitelně opět výborná hudba.