Geunyeoleul midji maseyo (2017) (seriál)

Výborné drama s krimi zápletkou a silnou, nezávislou a poměrně bláznivou ženou jako hlavní postavou. Romantika odsunuta na okraj, děj poměrně přirozeně se vyvíjející. Vše dotaženo, obsazení dobře vybrané.

Sireul ijeun geudaeege (2018) (seriál)

Průměrný romantický seriál z nemocnice, kde jde o vztahy mezi personálem.

Mimoškolní aktivity (2020) (seriál)

Seriál je pojat jako výstraha, co vše se může zvrtnout, když se rozhodnete vydat na šikmou plochu rychlého přivýdělku při studiu. Je to chytlavé a dobře podané.

Král: Věčný panovník (2020) (seriál)

Cestování v čase mezi paralelními světy v jiném, vydařeném, podání. Dost k tomu přispěly i efekty a líbivé tváře. Konec bych si uměla představit jiný, nicméně všechno bylo uspokojivě dotaženo.

Nemocniční playlist (2020) (seriál)

Krásný seriál o pěti lékařích - kamarádech ze studií, kteří skončí v jedné nemocnici, každý na jiném oddělení. Přesto spolu udržují prakticky každodenní styky, hrají spolu v kapele, sdílí veškeré momenty ze života svého i pacientů. Není zde tolik medicínských scén, jde spíše o doktory jako lidské bytosti plné života a emocí pod pláštěm. Krásně lidské v každé scéně, podbarveno hezkou hudbou. Toto mi bude chybět, těšila jsem se na každý díl, nezbývá než doufat v druhou sérii. Díly jsou dost dlouhé, mezi 1,5-2hodinami.

Nástrahy života (2018) (seriál)

Naprosto úžasný seriál, postavy, scénář, prostředí, hudba, zakončení, vše realistické. Každý si nese svou skrytou bolest různé intenzity, je na okolí, jak pár slovy může dotyčnému zlepšit nebo zhoršit život. Zde nelze jinak než doporučit ke shlédnutí.

Geomsanaejeon (2019) (seriál)

Skvělá komedie o skupince veřejných žalobců v malém městečku. Jednotlivé případy jsou zmiňovány jen na okraji, jde hlavně o osoby žalobců a jejich životní příběhy, které ovlivňují rozhodování i jejich chyby, kariérní postupy i celý kolektiv. Celkově lidsky podané.

Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)

Úžasný seriál, nevím, proč jsem ho tak dlouho opomíjela. Vtipný a laskavý, trochu zidealizovaný, postavy dobře napsané. Je ohlášená druhá série na letošek, tak je nač se těšit.

Eoseowa (2020) (seriál)

Na začátku to bylo zajímavé, časem to přešlo k natahování a nudě. Kočka měnící se na člověka a stárnoucí příslušnou kočičí rychlostí. Konec docela neuspokojivý.

Amudo moreunda (2020) (seriál)

Skvěle napsaný scénář, výborné obsazení i konec. Vedle krimi motivu je zde prostor pro mnoho přátelství mezi všemi generacemi, pochyby a nedůvěru, spousta temnoty je vyvážena světlem. Díly plynou jeden za druhým a než se nadějete, jste u konce. Žádný stísněný pocit se i přes nehezký obsah nekoná, zůstává příjemný hřejivý pocit, že je vše, jak má být.