Dakteo tamjeong (2019) (seriál)

Seriál se věnuje průmyslovým nehodám a jejich řešení, ať již zakrýváním a umlčováním nebo jiným způsobem. Na konci některých dílů jsou skutečné kauzy, ze kterých seriál vychází. Celkově vše plyne hodně pomalým tempem, které může některé diváky odradit.

Miseuteo giganje (2019) (seriál)

V řadě průměrných seriálů vyniká důvěryhodným hereckým obsazením, dějovou linkou, tempem. Každý další díl jsem netrpělivě vyhlížela. Pokud stojíte o drama převážně ze školního prostředí, kde každý nese podíl viny na tragických událostech, vřele doporučuji ke shlédnutí.

Euisayohan (2019) (seriál)

Skvělý seriál otvírající téma umírání a eutanazie, dobré herecké obsazení i hudba. Jen ten příčesek u hlavní hrdinky bije do očí.

Watchyeo (2019) (seriál)

Ze začátku to vypadalo dobře, pozdeji se ztratilo tempo. I tak je fajn, že zase jednou byla vynechána milostná linka a soustředil se děj jen na hlavní motiv hledání vraha/ů ve vlastních řadách policie.

Geomsaekeoreul ibryeokhaseyo: WWW (2019) (seriál)

Tři emancipocané ženy v prostředí internetových portálů. Zajímavé, místy vtipné a nezapomenutelná scéna s ničením auta.

Drazí spoluobčané (2019) (seriál)

Námět mohl být dobrý, ale jinak jsem každý díl chtěla přestat to sledovat. Nestojí to za čas.

kil-is (2019) (seriál)

Dobrý seriál, i když se dalo tušit, jak to dopadne. Skvělé obsazení.

Jabaek (2019) (seriál)

Zajímavé téma korupce a soudního prostředí. Žádná milostná linka přebíjející vše ostatní. Má to své mouchy, ale ve srovnání běžících sérií to vyčnívá.