Šéf kabinetu (2019) (seriál)

Výborný seriál ukazující nelítostné prostředí politiky. Machinace ovlivňující životy běžných lidí. Těším se na druhou sérii.

Snůška lží (2019) (seriál)

Nejdřív mě to vůbec nezaujalo, ale posléze už jsem se těšila na další díly a překvapivý závěr byl fajn. Zase jeden seriál bez hromady milostných zápletek, což slouží k lepšímu soustředění se na drama.

Příběh Nokdua (2019) (seriál)

Zajímavý seriál z historického prostředí, zaporáci sympaticky ztvárnili své role. Vůbec scény z vesnice vdov byly častokrát vtipné.

Má země: Nový věk (2019) (seriál)

Hezký seriál ukazující sílu přátelství na život a na smrt, spousta akčních scén (s podivem hlavní hrdinové to vždy přežijí, zatímco ostatní padají k zemi jak zralé hrušky), slušný příběh a konečně zase jednou bez happyendu.

Vagabond (2019) (seriál)

Seriál plný akčních scén, vysoká politika, hezké prostředí. Hlavní hrdina a jeho okolí přežívají všechny nástrahy (trochu naivně). Na druhou sérii si asi počkáme.

Když rozkvétá kamélie (2019) (seriál)

Na seriál se dobře kouká, svobodná matka stíhaná nepřízní osudu si nakonec nakloní cele okolí. Ovšem vedlejší postavy jsou snad ještě lepší, hlavně právnička se svým manželem.

Kkotpadang : joseonhondamgongjakso (2019) (seriál)

Vtipně natočený seriál. Ještě u předposledního dílu jsem si říkala, jak to chtějí zakončit za jeden díl. A ono jo, končí to moc sladce.

Moji spolubydlící z pekla (2019) (seriál)

A nejhorší jsou lidé. Celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu nechuti, atmosféra je vystavěná dobře.

Uahan ga (2019) (seriál)

Skvělý příběh, zpracování, hudba, hereci. A závěr otvírá cestu k možnosti druhé série. Motiv boje o moc v rodinném klanu s přidruženými okolnostmi, kde člen rodiny více či méně projevuje svoji osobnost.