SKY kaeseul (2018) (seriál)

Přílišné ambice mohou zhatit veškerou vysněnou budoucnost. Neustálý tlak na co nejlepší výkon na všech frontách se ukazuje jako smrtelná past. O to víc, když mají všichni ještě druhou tvář. Skvělé výkony herců, dobře napsané.

Laibeu (2018) (seriál)

Původně jsem myslela, že to bude komedie. Nicméně tento seriál není o nějakých nesmrtelných supermanech policistech, ale o běžných policistech se svými normálními problémy, nemocemi, rodinami, byrokratickou zátěží, úplatky atd. Hezky ukázáno, jak je práce v terénu podhodnocená nejen z hlediska veřejného mínění.

Startup (2020) (seriál)

Příjemný seriál o založení firmy a nástrahách, které na ně čekají. Vtipné i vážné.

Soukromé životy (2020) (seriál)

Úplatky + informace = moc ovládat životy druhých. Některé postavy jsou dobré. Celkově oddechová podívaná s akčními scénami.

Kairoseu (2020) (seriál)

Ač nejsem fanda cestování v čase, zde je to zvládnuté slušně. Herecké výkony i téma dobré. Opět jeden ze seriálů , kdy při sebemenší změně v minulosti se změní budoucnost, i třeba nevítaným směrem.

18 Eogein (2020) (seriál)

Když u toho nebudete moc přemýšlet nad “náhodami”, tak je to skvělý seriál, který zahřeje na duši a donutí se i zamyslet. Jak naše volby ovlivní celý život a kdyby byla možnost, změnil bych volbu nebo si opět vybral stejně? Hezky podaný vztah mezi manželi, dětmi i kamarády, dobře obsazené i zahrané.

Beuramseureul Joahaseyo (2020) (seriál)

Pomalé tempo, ale nikoli nudné. Méně hudby, než jsem čekala, je zde pohled spíše na životy studentů hudebních oddělení a jejich profesorů. Jejich těžké volby něco za něco, čeho se vzdát a co si ještě nechat líbit, aby dosáhli svého cíle. Velice hezky podané.

Geojitmalui Geojitmal (2020) (seriál)

Výborný seriál, dějová linka a zápletka, herecké výkony, vše dobré. Poslední díl mohl podat více vysvětlení, ale i tak toto patři k tomu lepšímu za letošní rok.

Missing: Geudeuli itseodda (2020) (seriál)

Námět jako takový dobrý, herecké výkony taky slušné. Jen ten závěr je velice uspěchaný, klidně se mohl přidat jeden díl. Běží děj na několika frontách a najednou rychlý konec. Mrtví s neznámým místech uložení těla se shlukují ve vesnici v lese a čekají, až někdo objeví jejich pozůstatky. Občas tomu sami ve spolupráci s jinými napomáhají.

Agui Kkot (2020) (seriál)

Sympatická hlavní herecká dvojice, krimi zápletka z minulosti, celkově dobře pojaté.