Killer and Healer (2021) (seriál)

V boji proti obchodu s opiem ztratí postupně úplně všechno a všechny okolo sebe včetně nejbližšího přítele. Mrtvoly v každé minutě. Vynikající hudba.

Hanaboonin naepyeon (2018) (seriál)

Lehce předvídatelný děj, vhodná hudba a postavy. Dobře koukatelný, nenáročný seriál.

Sedmidenní královna (2017) (seriál)

Historický seriál, spousta pletich, soubojů a láska.

Nezastavuj! (2020) (seriál)

Škoda času na tento seriál. Zajímavé snad jen prostředí tlumočníků, ale vše jen okrajově.

Moji drazí přátelé (2016) (seriál)

Netradiční seriál, hezky pojatý, všechny hlavní postavy kamarádů jsou hodně pokročilého věku. Každá postava je dotvarována svým prožitým životem s těžkostmi i radostmi. Ukazuje nám pohled na život z úrovně seniorů, v rámci vztahů rodič-dítě-kamarád.

Madeo (2018) (seriál)

Kdo ma větší právo být matkou, žena, která dítě porodí nebo žena, která dítěti dá lásku a jistotu a zázemí. Pěkně podané, herecké výkony dobré.

Byeongwonseon (2017) (seriál)

Průměrný seriál o lodi s lékařskou posádkou zajíždějící na odloučené ostrovy. Vadil mi věkový rozdíl hlavních herců.

Yeoshingangrim (2020) (seriál)

Hodně průměrný snímek ze střední školy, téma šikany na více variací. Je hlavní krása ta zjevná nebo vnitřní? Dost nudné.

Once Again (2020) (seriál)

Příjemná rodinná komedie. K rodičům se vrací postupně všechny děti po nevydařených manželstvích a hledají svoji druhou šanci.

Narara gaecheonyong (2020) (seriál)

Hledání spravedlností v prastarých kauzách nehledě na společenský žebříček. Celkově ukřičený seriál, výměna herce taky moc nepřispěla.