Česká RAPublika (2008) odpad!

Jako reakci na těch pár odpadů, které tu už jsou: Ve mě vůči jistým věcem vítěží předsudky vždy. Ale ano, poslouchal jsem dřív hip-hop. Když jsem byl menší, pustil jsem si Eminem - The Eminem Show a první desku Chaozzu (vždyť víte, Planeta opic) no a též můj Plzeňský Divoký západ. Ale to je vše, co mám rád, stejně to už neposlouchám a je to můj jediný ústupek proti hopí-hopí. Jako malý jsem si rád házel hopíky, to se musí nechat. Hip hop pro Martyho není dobrý styl. Možná je tam něco kvality, ale já jí neuvidím, protože se k němu ani nedostanu. Nevadí, kvalitní rockové hudby je dost, tak strádat nebudu. /////////// EDIT - Když jsem si tak četl recenzi na moviezone a také komentáře lidí zde, musím přiznat, že váš chápu. Moc dobře chápu, jak tomu někdo dá čtyři hvězdy. A to ani nemusí mít rád hip-hop, jen mu prostě nesmí vadit. Mě více než vadí, mě je .... to vše nejhorší, nebudu se opakovat. Jsem neobjektivní, tudíž subjektivní (huh?) a proto tak můj názor berte, jako někoho, kdo kvality filmu klidně přehlédne pro zaujatost. (uff)

Queer as Folk (1999) (seriál) odpad!

Chápu, že někomu, komu se nezvedá žaludek při pohledu na ... se to může líbit, mě bohužel ne. Možná je to dobré, já to nesnesu. Nejsou to předsudky, protože předsudky člověk dokáže změnit. Koprovku také do žaludku nedostanu, homosexuály též ne.

Queer as Folk (2000) (seriál) odpad!

Některé věci bohužel nesnedu a zvedá se mi z nich žaludek. Je to můj názor, respektujte ho prosím.

Rudá planeta (2000)

Logické nesrovnalosti ? Několik jich bylo, ale o tom dobrý film není. Působilo to na mě přesvědčivě, herci podaly dobré výkony (Moss, Sizemore, Kilmer, bez chyby), odvíjelo se to svižně,

Barbie a Diamantový zámek (2008) odpad!

EDIT/// - Tento film mi svými malebnými barvami a všudypřítomnou roztomilostí vzal chuť do života. Chtělo se mi po něm jít na záchod a strčit hlavu do mísy, nebo si vzít kýbl. Je to barevné a hnusné. Jo, prázdná slova jsou to, možná že ano. Ale vyjadřují to negativní, co k tomuto cítím.

My Little Pony: Princezna (2006) odpad!

Re: Radek99 - Ten olej může být možná i lepší. Aspoň to v tobě nezanechá takový hrozný pocit vymývání mozků.

2 Stupid Dogs (1993) (seriál)

Ten velký mi připomíná našeho psa. Do zbylého místa si doplňte klasická slova o nostalgii, grafice, vtipu a tak.

Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)

Dnes jsem na nějakém jiném animáku kritizoval bezútěsnou atmosféru. No, na více z nich. Tohle je opravdu izolovaná a děsivá kulisa. Ale překvapivě se mi to líbí. Musí se prostě dobře zpracovat a výsledek se dostaví. Příběhy jsou tak šílené, že jsou až výborné. Zkuste si to někde najít, podívat se na youtube, nebo chytit na Cartoonu, uvidíte, jak je to různorodé a prostě ... nemám slov, je to skvělé. STUPID DOG!!

Powerpuff Girls (1998) (seriál)

Potvory, které jsem nesnášel. Každá z nich ztělesňovala nějakou vlastnost, kterou jsem nemohl vystát. Animace, no je celkem dobrá, ale nelíbí se mi. Ač je dobrá. Ale kvůli Mojo Jojo musím dát víc.

Animáci (1993) (seriál)

Ale jo, občas to bylo zajímavé. Občas ovšem nikoliv. Holubi nebyli zajímaví vůbec. (Ten nejblbější ze sourozenců: "A to je vaše sixtínská kaple ? A co jste udělal s předchozíma patnácti?")