Kocour Vavřinec a jeho přátelé (1992) (seriál)

Neohrožený, statečný, moudrý kocour Vavřinec, který se nebojí naježit hřbet a vyrazit do boje za správnou věc, mudrlantský kozel Spytihněv, který je ale v jádru dobrák, pohodlný vepřík Mojmír, který vskutku má rád odpočinek, romantický pejsek Otylka, která má sklony k pláči a vychytralá myš Julie, která ze občas škodí, ale někdy naší partě pomůže - ti všichni se ucházejí o přízeň naši ch nejmenších. Graficky zajímavě řešená pohádka s chytlavou hudbou, která je ovšem stejná v každém díle, na zabavení dětí vhodná věc.

O klukovi z plakátu (1969) (seriál)

Viz anotace - chlapec Lukáš ? Co to je za podivnou formulaci ? Hezký večerníček, patří mezi mé oblíbenější.

Medvídek (2007)

Díval jsem se na to v televizi, dával jsem tomu nejdříve docela velkou pozornost, ale postupně jsem se snažil nemyslet na to, že to vůbec běží, jinými slovy, pokoušel jsem se to ignorovat. Ten film je tak hrozný, že mi docházejí slova na popsání .... (došla slova právě). Macháček se mi zarostlý moc nelíbí a celou dobu se tváří, jako by ho to celé štvalo. Trojan vypadá sice normálně, má zase podivnou postavu jako vždy, ale repliky mi nějak neseděly. Celé to na mě působilo dost špatně.

Kotel (1998) (pořad) odpad!

Brrrr, hrozné. Připomíná mi to to špatné na Americe.

Občanské judo (1994) (pořad)

Na to, že to bylo od novy docela kvalitní pořad s pro mě zajímavými tématy.

Prásk (1998) (pořad) odpad!

Hudba v intru byla hezká, ale jinak to byl strašný bulvár.

7 čili sedm dní (1994) (pořad) odpad!

Když pan Burns ze Simpsonů křičel ze spánku (asi z nějaké noční můry) "Bobo, Bobo", tak jsem nechápal. Nyní už vím, představoval si neděli okolo poledne. Vskutku noční můra.

Lapeni v ráji (1994)

Příjemná vánoční komedie, která nenabízí žádnou velkou myšlenku, ale potěší.

Santa hledá ženu (2004) (TV film)

Standartní komedie, která nemá moc co nabídnout.