Copak je to za vojáka... (1987)

Langmajera mám rád. V Proč ? I Zdivočelé zemi. A zde rovnou hlavní roli, no ... socialismus nám pomalu končí, ale vypadá to pořád stejně hrozně. Ale vlastně dobře, protože o to nejde. Jsou tu vojáci a pro ty mám tak trochu slabost. Chytací hra se mi na tom líbí asi nejvíce, člověk si představuje sám sebe, co by asi v takové situaci dělal. A komické eskapády cest lásky (to je ale divná formulace), proč ne.

Lalola (2007) (seriál) odpad!

Proboha. Bože. Ježiši. To je tedy úlet.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004) odpad!

Inu, co dodat. Bridget tu čumí jako puk a myslí si, kdovíjak není dobrá a úspěšná a hezká a vůbec nevím co ještě. Na mě to nijak nepůsobí.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Co si pamatuji, celkem se mi to líbilo. Překvapilo mě to, čekal jsem nic moc komedii s otřepanými vtipy, ale dívalo se na to pěkně. Zvláštní.

Doba ledová (2002)

V době ledové je pusto a prázdno. Všude bílá barva a světlý odstín nebe. Krásně tam pak vynikne vše, co má. Hlavní postavy dostávají nový rozměr a tím prázdnem spoustu místa k prezentaci. Ale stejně všichni mají nejraději veverku.

Deník princezny (2001) odpad!

Odpadní záležitost vytažená z kanálu. Ztělesňuje téměř vše, co se mi nějakým způsobem nelíbí. Asi je to spíše pro dívky. Well, jsem kluk, smůla.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Tento film mě neskutečně vytáčí. Další z těch pár, které nedokáži snést kvůli pár věcem. Jako třeba chování hlavní hrdinky.

Kokosy na sněhu (1993)

Kdypak jsem to viděl, ke konci 90. let, když to poprvé dávali na Nově. Všichni z toho byli nadšeni, i já. Je to taková oddechovka, která má své kvality. Asi bych se u ní věnoval trochu jiným věcem, stačí jí sledovat tak na jedno oko. A tím druhým se věnovat příjemnějším věcem. Asi tak (skrytý podtext, kdo pochopí, ten pochopí)

Far Cry (2008)

Opravdu by mě zajímalo, jestli tihle pánové a ostatní, co dávají tak nízké hodnocení, viděli opravdu Far Cry, nebo jen viděli nějaký Uweho film a tak je znechutil, že budou do konce života říkat, že je to odpad. O každém jeho filmu. No a nebo dokonce ani žádný neviděli, jen snad někde "slyšeli", že točí hrozné filmy. Viděl jsem tři, Postala, Tunnel Rats a teď Far Cry. Hru jsem před pár lety dohrál a pak o rok později znovu. Heh, nedalo se to na vyšší, než nejlehčí obtížnost, která byla těžká jako u jiných her normal difficulty. Natáčení na tropickém ostrově by asi stálo moc peněz a jak to tak odhaduji, Uwe nechtěl další Dungeon Siege fiasko. Nebo mu dochází peníze. Nevadí, hodil to do lesíků netropických a víte co, to mi vůbec nevadí. Z velké části souhlasím s uživatelem Malarkey. .....................Rossin odpad!.........Ještě, že se tomuto pánovi nedostalo do ruk Resident Evil. ------------------- Drnqonovic odpad!................Tragédie.... Další odpudivá adaptace od taťky Bolla....