Daria (1997) (seriál)

Sarkastická Darja. Normálně takové drzé děti nesnáším, ale ona má opravdu styl.

Detektiv myšák (1981) (seriál)

Charismatický myšák, zajímavá grafika, bla bla bla, prostě za pět.

Doug (1991) (seriál)

No, to už je něco lepšího, než spousta jiných blbostí. A pro měm zajímavá animace. Když to srovnáme s řadou idiotických věcí, které mohou zaujmout jen retardované děti (popřípadně děti do čtyř let), jako třeba Bali (grrr),, tak vychází tohle jasně vítězně.

Franklin (1997) (seriál)

U mě se nostalgie dělí na kvalitní věci a blbosti. Tohle je blbost. Je to příliš dětinské. Viděl jsem to ve stejné době, jako Kačeří příběhy, které mě dostaly daleko více. Nebo Spidermana animovaného. Nebo spoustu ostatních, Mouchu například. Čím to je, že si Fly Tales pustím na youtube klidně i teď, zatímco na Franklina házím špínu ? Kvalitou, heh.

Jumanji (1996) (seriál)

Ale blbost, takhle nízké hodnocení ? Samozřejmě, že to nemá na původní film. Ale jako animák Maska, rozvíjí to původní námět a docela dobře. Grafika je hezká, nápady celkem jdou.

Vega (1987) (pořad)

Pozor, horší, než Magion, ale stále dobré.

Magion (1984) (pořad)

Hurá, konečně jsem našel svůj dětský plac. Magion byl snad nejlepší, co se na obrazovkách ČTček objevilo. Na tohle těžko může něco mít, vždyť každý si tam našel to svoje. I když jsem se začal dívat až na začátku 90. (narozen 89), tak jsem zažil ještě dobré věci. Pak mi to zrušili, haj*li (ti, nebo ty?). A co mně, nám všem to zrušili.

Rupert (1991) (seriál)

Hrozné. Pohled na obrázky z imdb osvěžil strašné vzpomínky na strašného a děsuplného medvěda.

Nils Holgersson (1980) (seriál)

Omyl, hnusné prostředí Laponska. Někomu se venkov ve smyslu nikde nic, jen příroda a nuda, nuda, velká nuda, líbí, mě tedy ne. A Severské prostředí opravdu nemusím. Je tam zima.