Heavy Trip (2018)

Tolik ASPHALTů po kupě:-D docela sranda i když to není úplně můj šálek čaje.

Krvavá léta (2017) (pořad)

Pořad je to nadmíru dobrý, už jen pro připomenutí temných částí našich dějin. Je objektivní leč si myslím, že delší stopáž a tím i více informací by bylo mnohem lepší. Klobouk dolů před panem Padevětem, že měl nápad a kuráž něco takového udělat.

London Town (2016)

Už jen za soundtrack a oblíbence The Clash...

Počátky (2014) odpad!

No co to je toto?Pohled do světa asociálních jednočipů??? Když to manželka zapla v telce tak jsem zprvu myslel, že se nám nějak sám, zřejmě z rasistických důvodů naladil program romalegadžo.tv. Nic jde se blejt i Policie pátrá je lepší program se stejnéma protagonistama...Mno ještě k komentářům uživatele MajkHany: Odsoudit lidi je lehké?To co jsem viděl v prvním díle, kdy je absolutní nezájem o práci a začlenění do společnosti... to už vypovídá o všem. Proč bych já měl tvrdě pracovat a bát se o to abych měl na nájem, inkaso a vůbec abych mohl normálně žít.....Z tohodle pohledu si dovolim mít na takovou pakáž svůj názor :-)

Beetlejuice (1988)

Pecka srovnatelné s Jacksonovým Braindead. Musim se na to zase podívat ať si to "oživim" :-D

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tak toto je TOP horror/komedie co kdy bylo natočeno, jediné co by tomuhle snímku mohlo konkurovat tak snad jen Beetlejuice. Tohle jsem viděl jako náctileté, popravdě už přes 10 let jsem to neviděl, ale scény se mi vybavujou do teď. Je to prostě klasika, které se Vám zažere do paměti a z hlavy ji jen tak nedostanete. Díky Péťo za tenhle snímek.

Uteč (2017)

Joooo mělo to něco do sebe s těma negrama na jižanském venkově... Vcelku se tam s něma nakonec vypořádal dobře. Sice to byla taková ta klasika, kdy se 3/4 filmu neděje skoro nic jen pár lekaček a nápověd jak by to mohlo být nebo kdo by mohl být ten padouch....a pak to má kurevské spád, ale v kině jsem se posledních 20 minut docela bavil. Mohlo to být lepší a možná i bude nějaké díl navíc...mno necháme se překvapit. Takové slabší 4 hvězdy.

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

Neotřelé a zábavné :-) Mama čarodějnice mi připomněna Mamu zombie z Jaksonovýho Braindead - živí mrtvý, což považuju opravdu za skvělé horror/komedii. I když se začátek rozjížděl pomalu, tak s čarodějnicema to začalo mít grády. Jo, dobré snímek na toto téma co jsem v poslední době viděl.

Proč právě on? (2016)

Klasická emerická pitchovina...člověk se nad pár věcma zasměje a pobaví, ale snímek dost rychle vyšumí z paměti. Prostě se zasmát a jít dál....

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Seriál to není až zase tak špatný, napětí a čekání na "zahradníka" tam občas je, ale co mi chybí, když teda budu srovnávat třeba s Případy 1. oddělení, tak je ta autentičnost. Něco co se opravdu stalo a né že si to vymyslel nějaký scénárista. Nenudil jsem se, ale zase to nebylo nic co by mě extra zaujalo.