Constantine (2005)

Tomuhle se říká bolest. Zvykej si. Francis Lawrence natočil bombový film. Sám nedokážu říct, co bylo ve filmu nejlepší, jestli božský boxer, zlatá brokovnice nebo Lu v bílém. Autor taky přišel s originálním pojetím pekla, to bylo mega. Keanu si tohle zřejmě užíval, role Johna mu padla jako ulitá. Nemůžu jinak než plný počet.

Eragon (2006)

Naprosté znásilnění knižní předlohy.

Mizerové II (2003)

Jednička se mi popravdě moc nezamlouvala, ale tak tomuhle říkám akce! Nabušený film plný humoru, přestřelek, honiček, prostě všeho, co na filmu miluju. Ústřední duo hláškuje o sto šest. Michael Bay se opět předvedl ve světlém světle. Prvotřídní práce.

Hrdinové (2006) (seriál)

Budu hodnotit jen první 2 série. Stvoření Heroes dal vzniku nového kultu, který se bohužel během 3. série změnil na seriál s absolutně debilním scénářem. Ty idiotské dialogy, to byl děs a hrůza. Vidíte chtěl jsem hodnotit jen to dobré, ale přece jen si nemůžu pomoct. Bohužel jsem se dostal až ke konci 3. serie dokonce jsem nahlédl i do 4. sezóny, ale tím pro mě Heroes nadobro skončil. Je to hnus, co se to za tím mořem děje. Proto ubírám z 5 na 4*.

Podfu(c)k (2000)

"Dobrý pesy. Máš rád pesy? Pesy? Jo Pesy! Karavany ale radši."

Trestná lavice (2005)

Tenhle film patří mezi moje nejoblíbenější komedie. Můžu si ho pouštět každý den a prostě se neomrzí. Každičký vtípek, gag, hláška z tohoto filmu je pro mě legendární. Prostě já ten film miluju. Velkou zásluhu na tom má perfektní český dabing. "Koho porazíme? DOZORCE. Koho zabijeme? DOZORCE. Koho políbíme? Dozorce."

Batman začíná (2005)

aneb jak Nolan vyhrabal Batmana z bahna na vrchol komiksových hrdinů.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Jak já žeru britské komedie. Abych nezapomněl taky miluju americké blockbustery. A že tenhle film je kombinací těchto dvou věcí? WOOOOOOOOOW. Tak to byla jízda od začátku až do samotného konce. Pegg v mé nejoblíbenější roli opravdu válí jako nikdy. Musím říct, že Soumrak Mrtvých byl o proti tomu slabší odvárek.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tohle Je Kurevsky Dobrá Řežba! Butler jako spartský král kosí nepřátelé hlava nehlava a přitom je cool. Plno krve, plno monster, plno zábavy. Ještě teď mě mrazí z Leonidasova zvolání THIS IS SPARTA!

Max Payne (2008)

Hru sem hrál všeho všudy 3 krát, takže sem ten film nemusel vůbec srovnávat. Wahlberg v roli Payna u mě docela solidně obstál. Jednou mi kámoš říkal, že ten film stál za nic protože tam nebylo jediné pozastavení času. Nevím na jakém filmu byl, ale já jsem tam viděl dvě supr scény se zpomaleným časem. To byla bomba. Film byl taky suprový.