Na palmě! (2000) (pořad)

Při porovnání se slovenskou obdobnou "Čo dokáže ulica" jde o sešup z pořádného kopce. Jak v úrovni nachytávek, tak především v úrovni moderátorů. Avšak jedna skrytá kamera ospravedlňuje existenci tohoto pořadu - Marek Eben hledající motor svého auta - pohled doslova k nezapomenutí. Kde je? Vždyť tam ještě včera byl!

Horákovi (2006) (seriál)

Z počátku jsem tento seriál úmyslně přehlížel, ale pak jednou... jsem (ne)uváženě přepínal a uviděl kousek. A světe, div se, ono to bylo vtipné. Ke konci vše gradovalo a těch pár posledních zbývajících dílů jsem si vskutku s radostí vychutnal.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Ejhle! Z televizního humusu vyrostlo další kvítko!

Když vaří táta (2012) (pořad)

Líbí se mi rčení "vaření = sex důchodců". Poslední dobou jako by se roztrhl pytel s pořady pro kuchtíky. Tento má aspoň normálního průvodce, který na nikoho neřve, nemluví sprostě a nemá v ledničce plíseň.

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Není důležité, kdo hovoří. Je důležité, co říká. Někdy jde o myšlenky, které jsou smyslupné a nosné, jindy to vyřeší přepnutí na jiný kanál.

Flashpoint (2008) (seriál)

Každý díl začíná "koncem", takže hned od začátku divák ví, jak to dopadne. Předpokládaná nuda se však v několika prvních dílech nekonala. Objevování příčin a souvislostí bylo docela zábavné. Ale pak začali senáristé upadat do klišé a opakování motivů, proto můj zájem záhy uhasl. Pozn. docela dobrý hudební podkres, díky tomuto seriálu jsem objevil pár zajímavých hudebních uskupení.

Strážce (2006)

Něco tak blbého aby člověk pohledal. Začátek konce kariéry Michaela Douglase.

Jamie's School Dinners (2005) (pořad)

Naprosto k smíchu! Přijeď k nám, Jamie, aby ses poučil. U nás se ve školních jídelnách vaří podle kalorických a dietických tabulek, a navíc to naše kuchařky nemusí nikdo učit, nebo jim to dokonce nařizovat.

Top Gear (1978) (pořad)

Sem tam povedený vtip, většinou však jen dětinské blbnutí za peníze britských koncesionářských poplatníků.