Králova řeč (2010)

Když vás film přiková k židli jen tím že sledujete jak se někdo marně snaží mluvit, dělá něco moc správně a rozhodně si oskara zaslouží.

The Cyanide & Happiness Show (2014) (seriál)

Jendoduse nepredvidatelny humor hraniční s naprostou dokonalosti, ale zase na druhou stranu i muzeme videt um autorů pri tvorbe desive nebo depresivni atmosfery (porod me stale desi, a depresivni epizodu jsem ani nedokazal dokoukat) ale jsem tu hlavne kvuli humoru a ten je zde tak jak ho mam rad: bez zábran šokující a hlavně vždy vtipne.

Všichni dobří rodáci (1968)

Chapu ze klenot je klenotem z nejakeho duvodu, ale pro me je to jen posmesny pohled na vesnici a burany v ni ktery nen chlastaj a na splachovaci zachod koukaj jako na zázrak, nemam tenhle pohled proste rad, to a vicemene nesmyslne postupbe umírání jednotlivých postav, zaroven ale chapu jeho klady a cas id casu jsem se i zasmal. Velice schovivave 3

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Slepé střevo televizních pořadů.

22 Jump Street (2014)

Toto je pokračování jak má být, více méně to samé ale všeho víc. I sebekritický pohled na celý příběh a bourání čtvrté zdi snímku velice pomohl. Uvidíme jak se povede crossover.

Interstellar (2014)

Úžasná atmosféra a soundtrack u kterého by i mazání chleba vypadalo jako to nejdůležitější událost na světě. Samotné versmírné putování s dilatací času a zkoumání nových planet stejně jako čtvrté dimenze zajišťuje zážitek který se mnou ještě dlouho zůstane. Doporučuji vidět v kině.

Dragon Ball Z (1989) (seriál)

Původně jsem se chtěl podívat pouze na DBZ, ale nakonez jsem rád že jsem první sérii nevynechal, Z totiž v porovnání s DB dost nelíbě zestárlo. Myšlenka je jasná, pěkná a hřejivá, zpracování už ale trochu pokulhává. Chápu že je to asi mou zmlsaností, ale chápu co někoho vedlo k vytvoření projektu jako je KAI. Sledovat to v době jeho vydání, bylo by skóre vyšší, ale když je show zaměřená převážně na boje a VŠECHNY boje jsou jednotvárné a zdlouhavá, táhne to celý zážitek prudce dolu. Doporučuji DBZ Abridged což je vtipnější pojetí příběhu se zachováním původní myšlenky.

Interview (2014)

Rogen a Franco maji zajimavou chemii, jen mam pocit ze tyhle jejich stereotypy uz jsem jednou nebo dvakrát videl, ale nijak nádseny jsem nebyl ani jednou, sanotny film je lepsi prumer s několika lepsimi detaily, e myslim ze prehnana pozornost ac pomohla penezne, filmu lehce ublizila.

Osmy (2014) (TV film)

Zajímavý začátek který naznačil jistou verzi "jak dědeček měnil" který se ale vyvinul ve velice průměrnou a nudnou podívanou.