Pelíšky (1999)

Asi nejleší porevoluční film, který u nás vzniknul. Špičková atmosféra, hořko-sladký humor a hlavně bezchybné výkony české herecké elity!

Dobrý voják Švejk (1956)

Komedie, která by mě rozesmála, i kdybych ji viděl bez zvuku. Ty xichty co tam ti herci hází nemají chybu!

Barbar Conan (1982)

Drsná temná fantasy, plná krve a násilí, ve které se nenachází jediná kladná postava a v níž je hlavním motivem ústředního hrdiny pomsta. Dokonalou atmosféru snímku bravurně dotváří GENIÁLNÍ soundtrack.

Tele Tele (2000) (pořad)

Již bylo řečeno: 5% geniality, 95% hnoje

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tenhle typ humoru - vulgární a přitom inteligentní - mi prostě sedí, navíc je to zabaleno do naprosto šílené animace, která je sama o sobě k popukání. A Kenny je jednoznačně nejlegračnější animovanou postavičkou všech dob. Může vůbec někdo nemilovat seriál, ve kterém se vyskytuje čtyřprdelní opice, zhulený ručník a mluvící hovno?

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Satirický ton South Parku upřít nelze, avšak nemusíte souhlasit se způsobem, jakým to Parker a Stone dělají - vulgárním, ale originálním a kurevsky vtipným! A nezapomeňte - BRUTÁLNÍ NÁSILÍ NEVADÍ, POKUD SE PŘI NĚM NEMLUVÍ SPROSTĚ!

Predátor 2 (1990)

Dle mého názoru důstojný nástupce prvního dílu. Potenciál městského prostředí je využit na maximum + skvělý Danny Glover, kterému role drsného policajta sedla jako ulitá. Hodnotím čtyřmi hvězdami a to i přes místy dost podivný scénář.

Predátor (1987)

"Koontaaaaakt" scéna je jedna z nejlepších a nejděsivějších, jaké jsem kdy viděl.

Vetřelec ³ (1992)

Ripleyová skončila v base, oholila si hlavu, pošpásovala s trestanci, podstoupila těhotenský test a dala se na víru. Špatný vtip? Nikoliv, ale nejděsivější a nejtemnější díl z vetřelecké série. Update 29.7.2014: Special edition naprostý nářez! ***** kulí (skoro) jako v Sarajevu.