Non Plus Ultras (2004)

Kopejte do mě, plivejte na mě, ale já se u Non Plus Ultras opravdu královsky bavil.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Geniální počin a klenot československé kinematografie. Neskutečně vtipná a originální parodie na westerny s nezapomenutelnými hláškami, písničkami a herci. Hlinomaz je největší drsňák všech dob a Kopecký nejslizčí, nejfikanější a nejzlejší lotr, kterého kdy země nesla! Alkohol podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství!.....Tak to chce supercloumáka!

Ztraceni (2004) (seriál)

Zpočátku mě Ztraceni chytli jako klíště a nebylo dílu, který bych si nechal v televizi utéct, ale postupně mi došlo, že to skutečně k žádnému závěru nespěje a jen krade drahocenný čas čekáním na rozuzlení "zápletky". V podstatě celý seriál vystihnul Kevin Smith touto větou: "Jednou jsou na ostrově, jednou zase ne, kdo se má na tu sračku pořád dívat" ?

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Nedoporučuji sledovat víc jak tři epizody najednou, jinak hrozí srdeční zástava. Nepamatuji si, kdy jsem byl ze sledování seriálu takhle vystresovaný . Hodnocení zahrnuje pouze první sérii, na další, z důvodu očekávaného zklamání, nemám odvahu. 95%

Poslušně hlásím (1957)

To co jsem napsal o prvním dílu, bych zde mohl zkopírovat. Dvojka se nese v naprosto stejném duchu. Ještě čaj s rumem...víc rumu.......

Gladiátor (2000)

Typický hollywoodský velkofilm u kterého je nutně potřeba vypnout mozek (oscarovou nominaci za scénář nebudu komentovat) a jen si vychutnávat audio-vizuální stránku filmu, protože ono je to skutečně pastva pro oči a uši, nemluvě o tom, že mne nejednou upřímně dojal. Historikové a lidé znalí římské historie by se mu ale měli vyhnout obloukem, protože nejspíš padnou smíchy nebo infarktem.

Skála (1996)

Geniální akcí nadupaný film od začátku do konce! Herci se předhánějí, který z nich bude divákovi sympatičtější (a to včetně zlosynů) a pokud se i přes to všechno najde někdo, komu toto nevoní, stejně musí Skále udělit alespoň dvě hvězdy za Zimmerův (a spol.) velkolepý soudtrack.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Zábavná záležitost s pohotovým Janem Krausem v hlavní roli, nicméně slabším povahám by mohl vadit agresivní styl, jakým Kraus debatu vede - jde mu o to hosta co nejvíce znejistit (což je evidentní třeba i z toho, že Kraus sedí výše než jeho "oběť") a pak si už jen dělat srandu z nesmyslů, co ten silně neuvolněný (vystresovaný) nebožák drmolí. Na české scéně však nemá konkurenci.

Roming (2007)

V nějaké recenzi jsem četl, že ROMing obsahuje příjemný humor :) ...no nevím ,ale určitě se mi líbil. Kdyby se vynechala ta poetická část (i když měla něco do sebe), asi bych neváhal s plným hodnocením.