Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

danielwanderer

Nebyť toho, že tu sú historicky najnevydarenejšie postavy nadržaných teenagerov, tak by som snáď hodnotil aj viac ako priemerne. Keď pozeráte nejaký film, treb aj vysthnúť okamih, na ktorý je vhodný a mne sa to asi aj podarilo, pretože som pobavil bez toho, aby som si povedal, tak toto je pauza na záchod. Tých 90 minút o tom, ako sa traja rozhodnú skončiť s porno warezom (hhh, ten výraz :)) a idú porno rovno natočiť. Ibaže na to treba ženské a prostriedky. Oni majú sedemnásť, konkurenciu a sú panicovia. Teda? Chválne úchylný príbeh, ktorému sa nedá vyčítať "typický" humor (i keď musím povedať, že nie až tak kŕčovitý) a nejaké to ňadro (super slovo :)) alebo dve. Skutočne mať lepšie hlavné charaktery, tak... ...ale nechcime meniť minulosť. ()

Cortesz

Opět další z řady teen komedií, která není ničím novým. Opět se zde vyskytuje téměř absurdní děj bez scénáře, záchodový humor, který samozřejmě nemůže chybět, špatní herci a trapné scény, při kterých se cítím trapně i já, když je sleduji. Jedna hvězda je za občas něco málo vtipného a za ty holky, které zde ukazují hrudníky. ()

Le_Chuck

S dementným, maximálne dvojstranovým scenárom a tradičným „teen comedy“ ansámblom (prispatí fotrovci, Stiflerovský bad guy, postihnutý funny boy, plastikové sexi ženy) bude divák pod nátlakom pernamentného deja-vú, v lepšom prípade zaspávať. Prevarené 100x krát videné s nulovou ambíciou ponúknuť osvieženie ľubovoľného typu, navyše herecky malátne. Strata času. ()

Jara.Cimrman.jr

"To je jako Studio Kamarád s penisem a vagínou." K tomu není co dodat. Já mám k pornu poměrně kladný vztah a tak jsem se dokázal pobavit při pokusu trojice mladistvých o natočení pornofilmu, i když jim přitom bránilo ztopoření v soustředěné práci s kamerou i s mikrofonem. K tomu je třeba přičíst scénář, při kterém je dáma vzrušena z diskuzního fóra či řešení kvadratické rovnice a na světě je snímek, ze kterého může být každý znechucen dle libosti, ale pro mne je o dost přijatelnější než představa konzumace modré pilulky. ()

Bauer

Dost ubohá komedie, která tady ještě vážně nebyla. Po American Pie nemůže být už žádná teenagerovská komedie dobrá. Tohle tu sice ještě nebylo, protože to má zajímavý příběh, ale největším problémem je, že je to nudné a jde jen o natačení péčka. Vedlejší problémy teenagerů, jako třeba si konečně zasouložit jsou až na místě druhém. A silně pochybuju, že tři panicové a zjevně trágedi na 100 kilometrů daleko by se do něčeho takového pustili. A taky pochybuju, že zde probíhají takové kokurenční boje jako převedl v tomto filmu Vic Ramalot (v podání Horatio Sanz). Každý si v této bražní děla to své a druhých si nevšímá. A ti tři hlavní (debilní) teenageři? Ale jo, na svou roli se hodí, protože vážně vypadají jako looseři největší. Nevtipná, nudná komedie a bohužel i velmi nechutná. Scéna s opicemi byla hodně přehnaná a měla asi působit vtipně, jenže působí nechutně a vtipná není. Pokud někomu připadala vtipná, tak s tím někým asi nebude něco v pořádku. 1* je pouze za Toma Arnolda, který si očividně vzal z příklad z Eugena Levyho a hrál takového toho právého a přátelského otce. Jinak nic moc teda! ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, predovšetkým v meste Burnaby a Vancouver. (Real Tom Hardy)