La mujer de la tierra caliente

• Itálie La donna della calda terra (více)

Muž a žena (Whitman & Gemser), oba s pestrou minulostí, jedou společně stopem. Za nějakou dobu začnou konverzovat o svých posledních vztazích. Skrz flashbacky je popsán a objasněn rozpad jejich vztahů a důvod, proč jsou v současné situaci. Na konci cesty si uvědomí, že mají velmi mnoho společného a že se mezi nimi začíná vyvíjet silné pouto. (Karlos80)

Karlos80

Říká se tomu asi osud, potkali se při jedné cestě stopem, oba s velmi pestrou minulostí, společnou cestu si krátí rozhovory o životě, kdy mmj rozebírají svoje poslední vztahy, povídají si o tom, proč se jim rozpadly a proč se nachází v současné situaci, oba chtějí začít nový - lepší život, až téměř na konci cesty si uvědomí že mají mnoho společného, silné pouto se začíná rozvíjet. Decentní soft-erotické dobrodružství s Laurou Gemser a Stuartem Whitmanem, celé odvyprávěné skrz zdařilé flashbacky. Nebylo to špatné (hlavně po příběhové stránce), ale zas se toho tady moc nedělo a spíše mě to nudilo. Krom ty dva uvedené žánry, bych přidal ještě další, a sice komedii, je tam i pár docela vtipných scén (řidiči taxíku, striptýz) etc. Laura zde opět ukáže vše, krom toho zde hrál i její skuteční životní partner a manžel Gabriele Tinti, zde ve filmu jeden z jejích bývalých milenců. Nej scény; sex s mrzákem a finále. ()