Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

octopuska odpad!

Zvědavost přemohla rozum. Po 10 minutách sledování tohoto odpudivého zvratku, mi přišla daleko příjemnější zábava vrážet si pod nehty manikurní nůžtičky. Tohle je ideální pomůcka na spáchání sebevraždy, když už vás nebaví život a nějak chybí odvaha to udělat. Po několika minutách sledovaní tohoto rádoby konkurzu na porno bizár to půjde samo. Tfuj tajksl. ()

Olafson

Aha, felous z CSFD nám tu nefílujou ten vajb? To jako rýly?? Tohle totiž zachycuje čistokrevné zástupce těch nejchytřejších lidí u nás. Zatímco ve starší generaci pochopil pravý smysl života, tedy zkráceně řečeno, nedělat nic a mít se dobře, pouze Sagvan Tofi, mladá generace už je o hodně dál. Vážně může někdo říct, že ti okouzlující gymnasté a vykačeřené slečny jsou na tom s inteligencí špatně? Oni se živí tím, že jsou v plavkách na hezkém místě a hrají v trochu delší reklamě na Zoot či Garnier, pravý blbec se vyznačuje tím, že chodí do práce.. ()

DominikMH

Slečny sympatický, kluci nic moc, ale vibe je z toho dobrý. Na to, že je to český, tak to není zas tak strašný oproti jiným shows a dokáže se vyrovnat zahraničním, který taky nejsou tutovka, ale lidi to mají rádi a sledují to. Tuhle show prostě pochopí jen mladší lidi, to samé s originální verzí nebo Too Hot to Handle. Pro starší generace to holt není a ani to nepochopí jako většinu moderních věcí. Jsem spokojen, je to fajn na odreagování. ()

cheyene

Nevidím důvod dávat ODPAD, byť když jsem tuto show zahlédl v televizi poprvé, měl jsem také jasno. Říkal jsem si "Co to je? Nějaké soft soft porno? To jsou tak povrchní dnes všichni mladí? Co to je za mluvu? Kombinace národního jazyka s angličtinou? Samé modelky a nabouchaní týpci?" Následující dny či týdny jsem se tak Love Islandu vyhýbal a stanici vždy přepnul. Ve chvíli, kdy jsem přepínat přestal (už mě to nebavilo) a měl show jako kulisu ke čtení knihy, popíjení pivka/whisky/rumu a čekání na navazující Přátele, Dapch, apod., začal jsem i více vnímat, o co zde jde, postřehl jsem příběhy účinkujících a ve finále si některé z nich i oblíbil. Zejména ty, co vydrželi v soutěži do konce, tj. páry Laura-Martin, Pitr-Gabriela, Vilém-Nikola, Naomi-Sam a Honza-Aisha/Mirka. Překvapením (a to milým) bylo, že zde nedocházelo k hádkám a sporům jako např. ve Vyvolených. Love Island je hodně nenáročná podívaná, nic oduševnělého, ale coby jednohubka na večer po náročném dni nebo pouze jako kulisa (jak jsem to měl já), to není zas tak špatné. Snad pro obě pohlaví: pánové se mrknou na všelijak pózující pohledné micinky v plavečkách a dámy na vesměs svalnaté mladíky svlečené do půl těla... ()

R&Bstar odpad!

Viděl jsem USA verzi a musím říct, že jsme se zase ztrapnili. Holky jsou pro tento formát vyhovující, ale výběr kluků = tragédie. Moderátorka by mohla být skvělá, připomíná zahraniční moderátorku této show, ale měla by být víc spontánní, ten začátek byl přesným opakem. Nejhorší na celé show je kamera, střih a hudba. Vadí mi, že se opět prezentujeme jak amatéři. Jeden záběr přesvícený, další špatně osvícený, pak záběr, kde všichni působí bledě až mrtvě a střih z jiné strany, kdy zas celé obsazení zdobí pestrobarevné barvy. Když neumíte natáčet v Česku, nenatáčejte na Kanárských ostrovech, protože tam to vyžaduje schopnosti. PALEC DOLŮ! ()

• Všichni účastníci ve vile mají telefony značky Vivo. (TheSlezy)
  • Do jedné z řad se přihlásil i vítěz druhé řady Survivor Česko & Slovensko (od r. 2023) Tomáš Weimann (ještě před svým účinkováním v ní). Prošel castingem a byl osloven, zda by se do již probíhající show připojil jako tzv. bombshell. Po předložení jeho podmínek už se mu nikdo neozval. (Olík)