Ramanam

Taková milá potěšující blbůstka, která měla zcela určitě něco do sebe, i když je jasné, že to ve výsledku žádný zázrak nebyl. Však to je přeci úplně jedno, neb vždy jde o to, aby divák s dějem a postavami splynul co nejvíce, což se v tomto případě u mě stalo, takže mohu několik tzv. „podivností“ naprosto ignorovat a tuze rád. Hlavní obsazení bylo stvrzeno léty prověřenou a skvěle fungující klasikou. Výborný A. Kapoor, božská Sridevi a sympatický nezmar A. Kher. Co k tomu pro znalé dodat? Je to nenáročný, i když velmi milý a hlavně pozitivní příběh, čehož si cením nejvíce. Hudba se též povedla a tančící Sridevi si vždy naplno užívám. Čtyři slabší hvězdy. ()

Gaja Gamini

Film s Anilem Kapoor, Sridevi a Anupamem Kherem. Trio populární a často obsazované společně - ovšem zdaleka ne všechny filmy s nimi stály za to. Mr. Bechara je tak nějak na pomezí. ANupam Kher hraje doktore, který má opravdu neortodoxní metody - ve své dobrotě srdce například matce, která přišla o dítě při porodu (a ještě o tom neví) nastrčí jedno jedno od ženy, která porodila dvojčata ( a ještě o tom neví). Tenhle povedený lidumil proto, samozřejmě v jejím nejlepším zájmu, napovídá Sridevi trpící amnézií, že zná její identitu, a hned má po ruce ovdovělého Anila, kterému ji nastrčí jako manželku a matku ročního dítěte.... a ona mu samozřejmě všechno věří... Anilovi se to nelíbí, ale nic neřekne.... atakdále atakdále..... Anupam Kher je můj miláček, ale tady se na něj nedá moc dívat. Sridevi je sice slavná pro své komické scény, ale mě připadá její komedie poněkud infantilní, v tomto filmu se omezila jen na vyvalování očí a zajíkání hlasu. Nicméně vypadala nádherně. ()