kajda.l

Za fórek "nemůžete čumět na zeď tak pozdě v noci-zhasínám" dávám hvězdu, ten mě pobavil, asi nejvíc. Pár vtipnějších hlášek a situací(laňobal,všechna zvířata s kly) se tam občas vyskytla, ale i tak hodnocení větší než 30% nedám, spíše jsem se nudil i když uznávám, že herci se při točení této ptákovinky, asi hodně nasmáli..EDIT: Po druhém polozhlédnutí změna na odpádek, jelikož hláška se zdí vlastně ani moc vtipná není. ()

Bauer

S klukama ve škole jsme se bavili různě o filmech. Bavili jsme se o komediích a oni na mně vyrukovali s komediíí RRRrrrr, tak jsem se přiznal, že jsem ji nikdy neviděl. Začli mi vyprávět všechno vtipné co tam je, všechny hlášky a šup druhý den jsem to měl ve škole. Začal jsem na to koukat. A bohužel nebyl jsem z toho tak moc nadšen. Samozřejmně našlo se dost povedených hlášek a dokonce i pár vtipných scén. Ale čekal jsem od toho mnohem víc. Důležité je, že jsem se několikrát ale zasmál. Herecké výkony komentovat nebudu protože ani jednoho z herců jsem neznal, kromně Gérarda Depardiea, který měl málo prostoru a je mi nějak tak záhadou, jak herec takových kvalit mohl hrát v takové kravině. Říkám, že je to kravina ale zasmál jsem se a o to šlo. Pro mně osobně je to spíše 2,5*. ()

curunir

,,ZNÁTE MOJI ŽENU?" ...,,JO, ŠÉFE." ... ,,PĚKNÁ, CO?" ... ,,JO,ŠÉFE." __ Jedna z prvých viet, ktorá odznie v tejto pravekej ságe (mimochopom, šéfova žena rozhodne nie je žiadna krásavica). Môj celkový dojem na tento film je pomerne vlažný a veľmi som zvažoval , aké dám hodnotenie, možno, že by si RRRrrrr! zaslúžilo aj 3*, koniec koncov jedná sa v podstate iba o zábavu, ktorá je rôzne zvrhlá, či viac alebo menej vydarená. Hercov tu nebudem rozoberať, úroveň Depardieových filmov v poslednej dobe značne upadá. Z celkového pohľadu je film ale prekvapivo originálny a nápaditý - koho by už napadlo, aby sa všetky postavy volali Kameň, alebo krátka epizóda s nemenovaným nákupným centrom. Treba však povedať, že v niektorých pasážach je film viacej vydarenejší ako v tých druhých (najviac sa mi páčila paródia na ,,Apokalypsu"), takže aj napriek 90 minútam som sa chvíľami nudil viacej, ako by sa patrilo. Inak riadna prča. ()

Naslund odpad!

Asi první film, který jsem nedokázal dokoukat kvůli jeho temným stránkám. Jestli reprezentuje francouzský smysl pro humor, tak se budu Francii po nějakou dobu vyhýbat. Je vidět, že autory jejich vtipy bavily, ale mě se obloukem vyhly. Nevím, co by na nich mělo být vtipného a pochybuji, že šlo o hlubokou nepochopenou sofistikovanost. Právě protože jsem je až moc dobře pochopil, po 30ti minutách utrpení jsem se spasil únikem sám. ()

Handle

Rozporuplné hodnocení - to většinou u takových filmů bývá. Na jedné straně opravdu velcí nadšenci, kteří smíchy padají ze židle a na druhé straně velcí odpůrci, kteří asi film berou moc vážně a jejich hodnocení skončí odpadem. Myslím, že tento film si nezaslouží ani 5*, ale ani odpad. Ve filmu padají opravdu velmi vtipné hlášky, kterým i možná přidal český dabing, ale zároveň se tam objevují i ty trapnosti. V žánru ''parodie'' je tohle ale celkem dobré. Prostě úlet, nic pro suchary, když to takhle musím říct. Ke konci filmu už jen kroutíte hlavou... nad vším. :) ()

• Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)