Alaska Daily

USA, (2022–2023), 7 h 50 min (Minutáž: 40–47 min)

Tvůrci:

Tom McCarthy

Hudba:

Peter Nashel

Hilary Swank, Jeff Perry, Grace Dove, Matt Malloy, Meredith Holzman, Pablo Castelblanco, Craig Frank, Joe Tippett, Irene Bedard, Veena Sood, Randall Batinkoff (více)

Epizody(11)

Alaska Daily je seriál, ktorého scenáristom a režisérom je Tom McCarthy. Hilary Swanková stvárňuje postavu Eileen Fitzgeraldovej, mimoriadne talentovanej a oceňovanej investigatívnej novinárky, ktorá po strate priazne zanechá svoj prestížny život v New Yorku a začne pracovať pre denník mesta Anchorage, aby nastúpila na cestu osobného aj profesionálneho znovuzrodenia. (Disney+)

Recenze uživatele tuctovychlap k tomuto seriálu (2)

Alaska Daily (2022)

"pravda je pomalá..nepřestávejte.." zdá sa, že mnohí ľudia Aljašky sú vo väčších sračkách než hulibrci spod Tatier..systém zlyháva, príp. celkom chýba..lebo, pretože, tak..smutné..hlavne kvôli story stratených dievčat a žien je to u mňa za *****.. ()

Pilot (2022) (E01)

po ôsmej epizóde dávam plný počet aljašských lososov..a vlastne ani neviem presne určiť dôvod..niekedy to proste človeka chytí a hrdinovi/hrdinom fandí..ani scenár to zatiaľ nekazí..prostredie Alasky a jeho obyvatelia sú pekne farební..takže ak záver neprinesie nejakú pípovinu, ***** zostane.. ()