Mladí hrdinové cestují přes nekonečné planiny Zlomeného moře. Dojdou až na samotný kraj světa... a musí až za něj. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Naša Gender partička si tu musí namieriť krížom cez Zlomené more aby konečne našli svojho princa. Elora úplne zmenila za jednu časť svoju osobnosť a aj farbu svojich vlasov. Willow, ktorý obetoval polku svojej družiny aby šetril mágiu si to teraz spolu s Elorou rozdáva v epickom dúhovom súboji. Graydon sa vyzná so svojich citov ale evidentne oveľa hlbšie pociťuje k blatovej rybe, ktorá ťahá ich sane po vode. Dokonca s z neho z ničoho nič stáva čarodejník so zázračnou píšťalkou. Kit a Jade sa naďalej lezbia a jediná postava ktorá tomu dáva vážnosť je dvojmetrový Ind ktorému nefunguje jeho kiris. Prevadenie: Z popisu si asi môžete domyslieť za čo táto časť stojí. 38% ()

Stingray odpad!

Co tohle zas bylo??? Tady někdo sestříhal tři episody do jedný? Princ a princezna sjetý žlutou vodou se balej navzájem a vedou neuvěřitelně stupidní hovory..Elora je zrzavá a nosí džísku a nikdo to neřeší! Týpek je náhle čaroděj, holky si to rozdávaj mečema na růžovym pozadí..Willow tvrdí, že musí šetřit magií a řežou do sebe s Elorou bleskama hlava nehlava…všichni slyšej hlasy a maj vize ( dokonce o tom, že nejsou sexy!!!!) a ty hrůzný hovory co mezi sebou vedou!!! Asi to mělo bejt OSUDOVÝ a EPICKÝ, ale normálně sem se chytal za hlavu nad tou hromadou klišé!! Celou dobu sem se modlil ( pozor spoiler) ať sou sjetý a celá episoda sem jim zdá! A vono ne!!!! A nesmim zapomenout na ten šílenej soundtrack..očekávám, že u posledního dílu mi vybouchne hlava!!! Tvůrci brali hoodně moc drog. ()

p.a.douch

Záporáci využiti dost málo, ale alespoň trochu. Konečně se partička někam posunula. A je tam fakt hnusný počasí, protože Elora Danan nám zrezivěla. Ale až na pár zbytečných keců docela dobrý. ()