Epizody(8)

Komediální televizní seriál z prostředí divokého venkova. Aby Lukyn zachránil své manželství, rozhodne se zúčastnit soutěže amatérských kapel, ve které vyhraje krásnou motorku. Až se mu to podaří, vyveze na motorce svou ženu a ta mu jistě všechno odpustí. Zkrátka dokonalý plán! Co na tom, že Lukyn žádnou kapelu nemá, a že vlastně neumí na nic hrát... (prima+)

Recenze uživatele fafejt001 k tomuto seriálu (6)

Agrometal (2023)

Herecké  obsazení  nebylo  až  tak  špatné  ,  ale  scénář  fakticky  UHOHÝ .  ŠKODA . Ovšem    Příkazký ,  Plesl ,  Leichtová  i  Stach  to  drželi  nad  vodou . Leč  bylo  to  zoufale  málo . Když   někdo  neumí  napsat  kvalitní  scénář  ,  tak  se  s  tím   nedá  nic  dělat .  BOHUŽEL . ()

Soutěž (2023) (E01)

Je to divné  , ale viděl jsem už horší kraviny.  Lukyn je dobrý týpek a má pěknou ženu. Tak to  je jasné na první pohled.  Parta je členitá a tak uvidíme co bude dál.  Pár vtípků tam bylo a snad to bude časem  lepší. ()

Zrození kapely (2023) (E02)

ZA  jo´gu  na  balo´nech  hvězda  navíc . Ovšem  s  tou  trávou ,  to  už  je  až  trapnéééé.  V  mnoha  filmech  se  hulí  ,  šnˇupe   a  tak  dááále . Už  je  to  až  trapně  ubohé  .  OVŠEM     Kristýna  v  noční  košilce  - to  je JINÁ  -   paráááda .  No  a    Lukyn  jede  po  svý  lajně  a  tak  to  má  být ,  bo  tak  je  to  spravne . Pár  vtípků  tam  bylo ,  např:  já  mám  zpocenou   čakru .  Kdo  to  viděl  ,  ví  o  co  jde . Zdali  to  bude  lepší  , tak   o  tom  se  dá   dosti   polemizovat .  Já  myslí  ,  že  už  to  pojede  ve  stejném  duchu  .  JO  a  Stach  jako  hospodský  ,  dobrý  nápad .  Ale   je  to   fuuuurt  ,   lepší  než   stupidní   nekonečnééééé   nové   seriály  na  Primě  a  Nově  a  také  mnohééé   kriminálky  na  jedno  brdo   . Takže   asi   tak  .  Zdarec . ()

Pohyby (2023) (E03)

Takový  dívný  díl  .  Když  se  učili  ty  pohyby  před  tou  kapelou ,  to  byl  spíše  trapas .  A  ten  starší  Hrušínský  ,  co  by  houslový  virtuos  ,  ten  je  tam  asi  omylem . ()

Televize (2023) (E04)

ČÍÍÍM   DÁÁÁL    tím   horšííí .  To  zvracení  v  úvodu  -  humus .  Myslím  ,  že  další  díl  bude  v  podobném  duchu  . ()

Velký koncert (2023) (E05) odpad!

Poslední  MÉ     hodnocení  ,  na  tento  seriál  ,  a  to   díky   tomuto  stupidnímu   dílu  .  Totáááálníííí    kravina . SORRY   JAKO  . ()