Lukynův plán vychází dokonale, s ukradenou písní skupiny „Kabát revival“ vyhraje soutěž o motorku. Vzápětí s hrůzou zjišťuje, že zaslání nahrávky byl jen začátek. Vítězná kapela musí předvést své kvality ve vysílání lokální televize. Lukynovi nezbyde nic jiného než založit s pomocí svých kamarádů z Čertic skutečnou kapelu. Problém je, že ani jeho parťáci nejsou muzikanti a hrát neumí. (prima+)

fafejt001

ZA  jo´gu  na  balo´nech  hvězda  navíc . Ovšem  s  tou  trávou ,  to  už  je  až  trapnéééé.  V  mnoha  filmech  se  hulí  ,  šnˇupe   a  tak  dááále . Už  je  to  až  trapně  ubohé  .  OVŠEM     Kristýna  v  noční  košilce  - to  je JINÁ  -   paráááda .  No  a    Lukyn  jede  po  svý  lajně  a  tak  to  má  být ,  bo  tak  je  to  spravne . Pár  vtípků  tam  bylo ,  např:  já  mám  zpocenou   čakru .  Kdo  to  viděl  ,  ví  o  co  jde . Zdali  to  bude  lepší  , tak   o  tom  se  dá   dosti   polemizovat .  Já  myslí  ,  že  už  to  pojede  ve  stejném  duchu  .  JO  a  Stach  jako  hospodský  ,  dobrý  nápad .  Ale   je  to   fuuuurt  ,   lepší  než   stupidní   nekonečnééééé   nové   seriály  na  Primě  a  Nově  a  také  mnohééé   kriminálky  na  jedno  brdo   . Takže   asi   tak  .  Zdarec . ()