Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projde hlavní zvířecí hrdina příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy. A zatímco Gumpův první příběh byl smutnější, v jeho volném pokračování s názvem Gump – jsme dvojka se diváci mohou těšit na spoustu vtipných zvířecích scén. Vedle hlavního hrdiny se nově objeví také psí slečna Jenny, která si zahraje Gumpovu sestru Kytičku. (Bioscop)

ReproBoy

Tenhle film má dvě dobrý věci. Reálně podporuje toulavý psy a část peněz jde na ně. Dál, Bolek je frajer. ALE ten skřet hnusnej a ještě záběry toho Babišomrda a ještě klousapy, tak to je moc i na mě. Ještě když na to čumíte v kině, no hnus. Gump je kouzelnej pes, stejně jako Kytička. Kdyby to nekazil ten product placement a skřet, dám klidně 80%. protože pomáhat se musí. Ale takhle dávám 44,99%. ()

b.w.

Celou dobu jsem si říkala, jestli to tvůrci myslí vážně, nebo je to nějaká parodie... Jako extrémně směšný to bylo, ale asi jiným způsobem, než tvůrci zamýšleli. Krajčo je teda opravdu pan Herec 😅😅😅 jako šašek na dětské představení by se hodil skvěle. Dialogy vymýšlel asi taky někdo po flašce vína, zápletka mě odrovnala... I když přemýšlím, která z těch blbostí to vlastně byla. 😅  Pro děti do 8,9 let asi dobrý....Ale i pro ty tam prostě chybí děj. Hvězda za Kozuba, ač ho nemusím, tady to zachraňuje od extrémní trapnosti. ()

Pajda

Proč jsem šel tento film je celkem jasné. Mám rád pejsky. A tak trochu jsem čekal, že tato dvojka alespoň vyrovná první díl. No nevím, ale nemyslím si to. Příběh byl trochu nudný a ani přítomnost hereckých hvězd to nezachránila. V hlavě mi ještě rezonuje nedávno shlédnutý film podobného ražení-Vocasy na tripu, které psy dokázal popsat mnohem lépe. Gump to asi hodil spíše na rovinu psí duše, což je hezké, ale nestačí to. Velká škoda, milovníků psů jsou miliony a dobrým příběhem se zde dá dostat divákovi pod kůži. ()

Salda88 odpad!

Tento film ode mě dostal hodnocení "odpad" jen a pouze z toho důvodu, že jsem na ksicht toho čokla absolutně alergickej. ()