Dark Gathering

(epizoda)
TV spot

TV spot

gumbo

Tohle fakt nedám. To fakt někdo může myslet vážně s takhle přehnaně zdětinštělou animací postav? Vysokoškolák co vypadá, že je mu deset. Dospělí co mají dítě (které vypadá na 4 roky, ale předpokládám, že má být starší), kteří vypadají na 15? Něco vydržím, ale tohle je příliš. Kdyby to byla nějaká ujetá komedie, tak to asi skousnu, ale psychologický horor, to fakt ne. Balím to. 20% ()

Katakimiku

Jako horor je to fajn, pár scén je více či méně děsivých (postupně to spíš přechází v nepovedenou komedii), ale vadí mi ta epizodnost. Chtělo by to pořádnou zápletku, díky které by jste měli motivaci si pustit další epizodu. Kvalita dílů postupně docela klesá s tím, jak se dozvídáme víc o hlavních postavách mi dochází, jak jsou vlastně nezajímaví a málo promyšlení. Jediné, co by si, když už, tu pozornost zasloužilo je linka o Eiko a její posledlosti hlavním hrdinou, ale to je asi tak všechno. Jinak celý příběh musí tahat Yayoi, která je z hlavní trojice nejzajímavější, ale přestala mě bavit asi v 3. díle. Což jen dokazuje jak ,,dobře" jsou v tomto anime napsané postavy. Audiovizuálně je to hodně nezajímavé, zvlášť zvolené barvy a odstníny mě celou dobu uspávaly, ale co už. Po pátém dílu drop. 4.9/10 ()