Love Mate

všechny plakáty
Jižní Korea, 2023, 20 min

Režie:

Joon-moon So

Ako vedúci tímu je Seo Lee Joon (Hyun-min Cho) všetko, len nie milý človek. Líder spoločnosti So What Media vedie jednu z najlepších, ale tým, že od svojho tímu vyžaduje to najlepšie, si vybudoval povesť najprísnejšieho šéfa. Všetci sú prekvapení, keď sa ukáže, že nový zamestnanec, Jeong Ha Ram (Han-gyeol Cho), sa mu pomaly dostáva pod kožu. Ha Ram, veľmi priamočiary typ človeka, o sebe nič neskrýva, vrátane svojho úprimného presvedčenia o láske. Lee Joon, ktorý je voči láske sám skeptický, len ťažko chápe, ako môže byť Ha Ram v otázke lásky taký otvorený. Ešte viac mätúce pre Lee Joona je, že sa snaží pochopiť pocity, ktoré podľa všetkého prechováva k novému zamestnancovi. Keď sa budú stále viac zbližovať, naučia sa tento opustiť minulosť a dovoliť si zažiť pravú lásku? (Petra321)

emkon

Úžasná minisérie, kde nám tvůrci namixovali romantiku, drama a komediálnost v ideálním poměru. Mezi kluky je tady úžasná chemie. Hodně se mě líbil Ha Ramův škádlivý způsob svádění Lee Juna. I když Ha Ram věděl, v jak těžké pozici je, kolik facek a kopanců kvůli tomu schytal, nikdy to s Lee Junem nevzdal. Seriál jsem si moc užil :) ()

Petra321

Začalo to pre mňa nie práve najpútavejšie, potom sa dej trochu rozbehol, tesne pred koncom to všetko znova opadlo, no posledné scény boli naozaj krásne. Tri hviezdičky sú možno málo, do štyri by zasa boli veľa. V priebehu jedného večera sa postavy zblížili enormne rýchlo, čo mi tak trochu prekážalo, no napokon sa ukázalo, že Lee Joon bol v prvom rade rád, že konečne spoznal niekoho, ku komu môže byť úprimný. Opäť sa potvrdilo, že protiklady sa naozaj priťahujú, aby sa mohli vzájomne dopĺňať. ()