Série(2) / Epizody(16)

Francií zmítá revoluce a Richter Belmont se zuby nehty bije za rodinné dědictví a snaží se zabránit tomu, aby se nemilosrdná a mocichtivá vládkyně upírů dostala k moci. (Netflix)

Recenze uživatele Lenka.Vilka k tomuto seriálu (10)

Série 1 (2023) (S01)

Jsem spokojená. Příběhově super, vizuální stránka moc povedená. Takže, uvidíme se u druhé série  :) ()

Společný nepřítel ve zlu (2023) (S01E01)

V prvním dílu se zase tolik nedozvíme o celé nové situaci, jenom lehce, ale zároveň je mile a dostatečně nahozeno, a těšení do dalšího dílu zaručeno. Zatím to vypadá zajímavě  :) ()

Horší než nejděsivější noční můry (2023) (S01E02)

Naprosto emočně brutální díl a ještě k tomu brutální. Nejenom kvůli minulosti a tedy odhalení mesiášky, tak akční druhá polovina. Tohle se moc povedlo  :) ()

Svoboda byla sladší (2023) (S01E03)

Vážně super část z minulosti, aby se ukázalo, že přítomnost nebude možna až tak přímočará. Takže tajně doufám, že se s tím bude dál pracovat. Proč by to nemohlo fungovat i obráceně a zachrána, svým způsobem, je ještě možná? Jsem zvědavá :) ()

Běsy vylézají z hrobů (2023) (S01E04)

Tak tohle byl víc než povedený díl. Fakt mě zajímá, co má Olrox v plánu, protože v ideálním světě by se zasloužilo ho přece zabít. Dost drsné setkají po letech. A upřímně? Jsem z přesně tuhle reakci ráda :) ()

Přirozený řád (2023) (S01E05)

Tak to bylo skoro jako z telenovely, ale proč ne?!?! Už jsem jenom čekala, kde z křoví vyskočí další příbuznej  :O ()

Požíračka světla (2023) (S01E08)

Vážně skvělé finále! Jasně, konec by ani Rosamunda nevymyslela líp, ale když už pomoc, tak tahle je moc fajn  :) ()