Dobrodruh a hledač pokladů Jackie odvážně získá v jednom starobylém městě v poušti zbraň patřící k výzbroji bohů. Ovšem strážci zbraní nejsou ochotni vzdát se svého pokladu. Členové kmenu unesou Jackieho přítelkyni Loreleii, aby ho tím přinutili k vydání všech zbraní patřících k výzbroji bohů. Vysvobození dívky není snadným úkolem, jelikož na cestě jsou uložené různé nástrahy, číhají na něj odvážné amazonky a zlostný čaroděj. Jméno Jackie Chan je už dobře známo nejen mezi milovníky bojových umění, kteří se kochají pohledem na jeho bravurní kung-fung scény, ale okouzlují nás i jeho komedie. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme se spoustou humoru, který je pro něj tak charakteristický a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (Klub Publishing)

Tranda

Příběh: 6/10; Humor: 7/10; Akce: 10/10; Napětí: 5/10; Hudba: 6/10; Vizuál: 7/10; Atmosféra: 7/10; Zábavnost: 8/10; Herci: 7/10. 7/10 ()

ado7

Pokial Jackie rozdáva údery nalavo, napravo, hore, dole, dozadu, alebo všade naraz, tak je to v pohode :o) horšie je to už, ked chce divákovi niečo povedať. Alan Tam je výborný :o) ()

Ujo.

Jackie Chan ještě v nekomereční americké slátanině.....tady mi přišlo, že kaskadéři a bojovníci odvedli více než vynikající práci, slast pro oči. Jackie vypadal ve filmu výborně, to co předvádí v těhle filmech je až neuvěřitelné. Jediný mínus je dabing, ale co se dá dělat. ()

Vonter

Létající Jackie létá tam a zpět, občas spadne ze stromu nebo si vypůjčí od černochů artefakt a pak si zapekáčuje. Někdy zase pomáhá retardovaným zpěvákům a vyrvává je ze spárů nebetyčně stupidní církve materialistů, což je s velkým náskokem ta nejdebilnější náboženská družina, která kdy byla filmem stvořena. ()

DiableBlanc

Nejsem vyloženě fanoušek Jackieho nebo tohoto typu filmu, ale nasmál jsem se - jsou tam scény, zápletky nebo nápady, které si prostě člověk bude pamatovat, protože nikde jinde nejsou ...další věcí je, že Jackie byl v té době opravdu ve formě a jak se zmiňuje v jiných recenzí i hudba je prostě ...zajímavá ()

LaaYosh

Byl sem na tom tehdá v letňáku. I na Indana Jones. Krásné vzpomínky. Dnešní nagelovaní přiteplení chlapečci to ohodnotí 2* a ani jim nedojde, že tito borci ( i Arnold, Silvester atd.) byli průkopníky nové éry tehdejšího filmového průmyslu a dokázali tam vydržrt až do dnešních dnů. Pakáž jedna nevděčná :))) ()

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3