Eye Love You

• Japonsko Ai Rabu Yuu (více)

Epizody(10)

Lenka.Vilka

Jelikož už je to nějaká doba, co seriál dávali (a šup s ním hned potom na Netflix), tak je milé překvapení, že tady Eye Love You už má konečně svůj záznam a můžu sem okopírovat své myšlenky  :)  ♡ *****  1. epizoda:Pokud držíte dietu, nevhodný seriál! Protože jídlo sbližuje, tak se většinu času v prvním díle jí. A taky vysvětlují různý jazykový rozdíly a málo používaný slova. Příjemně vtipný.  2. epizoda:Tak tady jsem se smála skoro celý díl. Jinak to opravdu nešlo. Přeci jen, když Tae-o začne dělat tam, kde Yuri, tak je kromě dobrého jídla a pár nedorozumění (To není lichotka!...Ale od ní ano!...) o dobrou zábavu postaráno. Hlavně v případě, kdy si Yuri přeje, aby se k sobě chovali jako kolegové. Jo, jsou věci, který se snáz řeknou, než dělají...  3. epizoda:...protože ten hajzlík si to vyloženě užívá! :D A používá i najendou stejnou taktiku jako předtím Yuri. Ale když jednou dáte slib, nejde z toho vycouvat, i kdyby jste chtěli. Tak alespoň fajn, že nechcete (?) 4. epizoda:Znáte ten vtip?: "Sériový vrah a blázen si spolu vyjedou na výlet na jahodovou farmu." To prostě nemůže skončit dobře!  5. epizoda:Trochu jako epizoda z telenovely "Chosé nepřijel". Každý si myslí, že jde o někoho jiného, následně na to vznikají konverzace naroubované na domnění, že to řekl, když to řekl někdo jiný. A občas to smysl dává. Ale občas fakt ne. Navíc je tady to jedno slovíčko ve špatně pochopeném kontextu, které zamotá dost věcí. A na konci jedna zpověď. Teda dvě. No au!  6. epizoda: A máme tady upgrade. Dnešní vtip je na téma: "Sériový vrah, blázen a zmatená holka si spolu vyjedou na výlet." a je opět stejně zábavný jako minule. A závěrečná část...konečně něco milého. A teď už jenom čekat, kdy se to zase podělá...  7. epizoda: Ta polovina "Teď jsi moje holka, ne?" byla vlastně fajn. Druhá polovina "Mě se ten doktor co neni skutečnej doktor prostě líbí!" byla taky fajn. A to jedno tajemství všechno tak hezky propojilo. Teda, ne ten konec...ups...  8. epizoda: Takže to bylo vážně ujetý, ale milý zároveň. Jak mám zjistit, co se píše v té knize? Co když něco ví? Takže jo, vážně fajn díl  :)  9. epizoda: Takže ok, ten začátek byl jako z dost ujetýho thrilleru. Jak z někoho vypáčit, jestli opravdu něco neví? No, stačí si vymyslet fiktivní příběh, který sehrajou dvě hračky. A potom to už přestane být vtipný  :(  10. epizoda: Vážně fajn a milé finále, kde se všechno vysvětlí a každý skončí šťastný :)  Milá blbina, takže to uteklo jako voda. A protože to až tak moc nekřičí jako "psaní na zakázku", tak nemám problém s celým konceptem. (Na letošní rok se ale na podobné chystá hned několik dalších věcí, tak aby to nebylo moc takhle na vlně za sebou...) Já na to sice nevypadám, ale stejně si myslím, že není nic lepšího než správný happy end. Ve kterém mmch padne i ta hláška všech hlášek. A naštěstí padne závěrečný sestřih myšlenkek. Takže super!  4/5 ()