House of the Owl - It Is a Necklace (2024) (epizoda)

Když přijde na seriály, tak si ty pomalu vedené užívám. Takže tady si to užívám extrémně, protože třetí díl zpomalí ještě víc. A po tom druhém by mě ani snad nenapadlo, že to jde víc. Ale jde  :)

House of the Owl - Merry-Go-Round (2024) (epizoda)

Já na začátku dílu: "Ok, takže si vybereme nejslabší článek a to postupně rozebere celou rodinu. Dobrý!" Já na konci dílu: "OK, tak ne, pojistíme si to s každým? Ještě lepší!"

Sbohem, Země - Mnoho povyku pro nic (2024) (epizoda)

Nahoru dolu, nahoru dolu. Tenhle díl se ale moc povedl. Takže skoro čekám, že další bude stát za starou bačkoru. Optimista ve mě pomalu umírá...

Sbohem, Země - Holka s kočkou (2024) (epizoda)

Už se to konečně začíná propojovat a někam se dostáváme. Hlavně do důvodu, proč tady jde čas tak pomalu vzhledem k tomu, kdy má přijít velký bum. Ale pořád tam něco chybí, abych si to pořádně užila :(

Sbohem, Země - Šťastná vina (2024) (epizoda)

Teď jsme spolupachatelky? Zdá se, že jo. Ale otázkou je, jestli to nebude akorát horší...

Sbohem, Země - Ve znamení motýlů (2024) (epizoda)

Je čas slavit. Sice se blíží konec, ale stará parta je zase pohromadě. Jupí! Jupí? Až na ten velkej průšvih...

Sbohem, Země - Láska se vrací (2024) (epizoda)

Tohle bylo úplně jinde než první a to je moc fajn. Dost minulosti, víc se tady pracuje s postavama. Takže moc fajn :)

Sbohem, Země - Fotbal, sakra! (2024) (epizoda)

Na úvodní díl moc rychlý, lehce zmatený, strašně moc informací, ale zase je moc fajn, jak jsou zpracovaný přechody v čase. Tři hvězdy jsou nutný, protože bych je dala, kdyby nebyly díly venku najednou, protože nechci být ovlivněna druhým dílem. Ale je to dost vlažný úvod. Škoda  :(

House of the Owl - Pilot (2024) (epizoda)

Naprosto skvělý úvod. A bylo fajn pozorovat, jak taťka všude tahá za nitky, vždycky se postará a vyřeší každou situaci. Zatímco dětičky si řeší svoje životy jako by oddělené od toho všeho, ale zároveň ovlivněné tím, kdo je jejich otec, byť je každý z nich úplně jiný. ..ale zároveň je fajn, jak už je konci dílu cítit, že tohle bude asi docela dost drsný drama úplně stejně tak těžký rodinný drama. 4,5/5

Jibaejong - Episode 6 (2024) (epizoda)

Tak tohle bylo naprosto super. Díl, kde bylo snad všechno. A jsem moc ráda, že ta odpověď z minulého dílu ("Nic") se mi potvrdila  :) ale kdo ví, že? Po dlouhé době kousek, kdy nemám odvahu dělat si v hlavě předčasné závěry, aby se mi všechno nezhroutilo. A to mě baví  :)