Sladký domove! - Epizoda 7 (2020) (epizoda)

Tak tohle bylo mnohem drsnější, než kdyby tam všichni zařvali! Protože když se dozvídáme zbytek minulosti Hjon-suna, přijde ta jeho řeč dost, drsná v kontextu zakončení dílu  :(

Sladký domove! - Epizoda 6 (2020) (epizoda)

Už to zneužívání začínalo být trochu drsný. Prostě pro nás něco udělej a my tě zase zavřeme. Ale zase na druhou stranu moc fajn :)

Sladký domove! - Epizoda 5 (2020) (epizoda)

Sakra! Pan Turista versus Pan Sawyer! Všechno jinak! A mnohem lepší! Vážně super díl  :)

Sladký domove! - Epizoda 4 (2020) (epizoda)

Moc se tady toho nestane, ale...! Počet nových informací je na druhou stranu moc fajn. A snad poprvé v historii (teda kromě pavučin kouzelného pavučka) akce ve ventici, kde dva dny před natáčením neprobihal generální úklid, takže tam byl i trochu binec. Už jenom za to všechny palce nahoru  ;)

Sladký domove! - Epizoda 3 (2020) (epizoda)

Tak samozřejmě ty zajímavější časti se dějí tam, kde se lidi snaží přežít. Ale mám blbej pocit, že Pan Turista má něco brutálně za lubem (ostatně jako už od začátku) a že Pan Sawyer (hned jak ho spoutali, ťuk, vzpomínka) ví mnohem víc. Konec jako dost brutální. Už jenom kvůli té naději...

Sladký domove! - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Co to jako bylo?! Ok, trochu se nám to tady už rozděluje. Jak podle charakterů, tak podle toho, kdo chce pomoct a kdo jenom koukat. A zase na konci brutální wau. Což je prostě na hlavu, když se teď směru pokaždý, když je tam ta příšera bez celý hlavy!

Sladký domove! - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Naprosto skvělý úvod. Trocha divných a zakrvácených lidí v domě měnící se v divné cosi, přesto to není klasický "hospodový pátek". Taky něco hodně hnusnýho před barákem, co chce všechny zabít, přestože to není "ten divnej typ od vedle". První díl je hlavně o představení postav a ukázání tajemna, protože nebezpečí není jenom venku. Super  :)

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

Vypsala jsem se už jinde a bylo by zbytečné to dělat znovu. Stačí jenom jedna věta: Nejlepší film, který jsem letos viděla v kině. Takže fajn, že tady nemám moc kamarádů. To téhle větě by aby postupně odpadávali jako jako mouchy a já bych tady zůstala sama  :D

Souputníci - Jsi úžasný (2023) (epizoda)

Luxusní úvodní díl! Měla jsem tušení, že to bude drama jako kráva, ale nečekala jsem, že to bude drama jako celý stádo kráv. První díl je především o postavách s naťuknutím, že se asi něco hodně posralo. Dynamika mezi Hawkem a Timem je neskutečná. A přiznám, čekala jsem to spíš až v druhém díle, protože to připuštění reality bylo u Hawka až moc rychlé, vzhledem k jeho předchozím činům v dílu. Hajzl a pokrytec, který si nikoho neváží, protože si neváží sám sebe, když je život díky tomu podstatně snazší. Top: scéna v kostele. Jinak mi udělalo velkou radost, že Fellow Travelers je u nás dostupné jenom s odstupem tří týdnů. Čekala jsem to horší, mnohem později. Co mě ale zklamalo, byla nulová informace ze strany vod (na fb ani slovo), dozvěděla jsem se o tom v podstatě náhodou (přes reklamu kvůli akci na předplatné). Ale tak...lepší než drátem do oka. Uvidíme se příští neděli  :)

Monarch: Odkaz monster - Odjezd (2023) (epizoda)

Tak už se nám propojují obě časové linky a baví mě to ještě víc. Celá pasáž s lodí naprosto luxusní. Ale i tak, zatím mě stejně nejvíc baví, jak se nikam nepospíchá  :)