Love, Death & Robots - Požírač duší (2019) (epizoda)

Naprosto ujeté zpracování klasického motivu. Na tomhle mě asi nejvíc bavily detaily. Rozpad studenta, kočky, vzkaz na C4. Konec přesně podle mého vkusu. Mám osobně moc ráda povídky a pokud končí přesně takhle, tak to vždy ocením maximem. Humor mě fakt bavil. A animace byla skvělá. Hezky se v ní vyjimala krev ;)

Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

No, asi jsem retard, protože já vážně nečekala, že důvod, proč tam jsou ty emzáci je zrovna tenhle. Ale zase na druhou stranu to příběhu dodalo důvodu. Animace mě silně nebavila  :(

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

Spoiler: nečekala jsem, že se na konci prohodí postavy, ale že prostě jenom doběhne do bytu a tam divák uvidí věc z druhé strany. Tak by mi to dávalo větší smysl. A myslela jsem, že to tak bude, když si odemknul. Ale takhle jsem to nejspíš nepobrala na 100%. Ale jinak jízda skvělá a zpracování taky  ;)

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

To bylo milé. A smála jsem se od začátku do konce. Proč umřeli lidi? Proč přežil, kdo přežil? No, roboti budou ještě hodně litovat, že nejsou lidi! :D vizuál opět skvělý  :)

Love, Death & Robots - Na Sonnie si nepřijdete (2019) (epizoda)

Wau! Na úvod hned takhle vostře? Skvělý, drsný a krvavý a na konci zvrat, který jsem nečekala. A tolik krve taky ne! Tleskám. Navíc ta animace bylo dokonalá ;)

Žena v okně (2021)

Na Ženu v okně jsem se moc těšila. A po těch všech peripetiích, problémech, přesunech jsem se těšila, že je film alespoň na netflixu, když nakonec našel do kina. Protože mě se moc líbila kniha. Takže jo, byla jsem zvědavá na adaptaci. Protože já tenhle žánr mám ráda. **** Natočené je to dobře. Děj šlape a v druhé polovině je z filmu solidní thriller. S mrazivkama a tápáním. Má jenom jeden drobný problém. Bylo to trochu plochý a hlavně první polovina mi dala zabrat a šla proti mě, abych se do filmu lépe dostala. A obávám se, že tu pátou hvězdu dávám hlavně za předlohu. Nečíst, asi dám čtyři. (No, tomu se říká objektivita v praxi.) Z knihy od A.J. Flinna jsem toho cítila víc. Ne jenom jako téma, který je cool a jede stále na vlně. **** Amy Adams byla dokonalá a celou dobu jsem jí držela palce. A hudba dokonale dokreslovala úplně všechno. Jo, skvělý film :)

Jupiter's Legacy - Papír a kámen (2021) (epizoda)

Dobré propojení minulosti a přítomnosti. Sice lehce konverzační (to já ale ráda), ale vážně mě zajímá, jak to celé vzniklo a co se dřív stalo, a jak celý ten příběh začal. Za mě tenhle lidský přístup k hrdinův funguje (pokud netflix natočí Černou palici, asi budu vážně spokojená). Ale stopáž druhého dílu byla dost smutná :(

Jupiter's Legacy - Za ranních červánků (2021) (epizoda)

Většinou se u superhrdinů řeší strach nebýt sám, protože vtáhnout do toho druhého je nezodpovědné. No, ale být dítětem někoho, kdo je top v supehrdinství je pruda. Navíc vyvstává otázka, zda to všechno mělo smysl. Hodně mě bavila konverzace na téma "Golden Age". Lze to hrát stejně jako dřív nebo by to měly starý páky zabalit a předat mladejm? Protože tady se stárne a to mám vždy ráda. *** Rozkol mezi taťkou a synátorem mě bude asi hodně bavit. Jinak klasický wtf moment na konci typický pro netflix produkci, který nutí koukat hned dál :) *** Jenom bych se vyhla srovnávání s cw produkcí. Sice se tam ukážou "cw herci", ale jinak je to úplně jiná liga ;) *** Jestli se mi líbí technická stránka, až příště. Zatím jsem toho moc neviděla...

Pondělí (2020)

Dřív jsem podobné snímky měla raději. A nejde jenom o to, že to má být asi jako silně nezávislé, tak to bude jiné. Ale Monday je průměrný film v žánru, leč to znělo na začátku velice zajímavě. Ale ve výsledku ta nejzajímavější část filmu je posledních třicet vteřin, kdy vám to celé dojde. Možná právě proto mi přišlo, že twist se do toho vůbec nehodil a měli to nechat v rovině anotace...

Thunder Force (2021)

Mělo to potenciál :( ale ve výsledku jsem viděla film, kde McCarthy předvádí to stejný, co už dělá posledních 10 let. A jediný rozdíl je její váha, podle které poznáte, z jakého to je roku. Čekala jsem film, který si dělá legraci ze superhrdinských klišé, ale ono to ani vtipný nebylo... :(