Jupiter's Legacy - Zakryj jí tvář (2021) (epizoda)

Linka z minulosti se mi líbila mnohem víc. V přítomnosti se stále řeší kodex. A nezlobte se na mě, koukat na to zpětně je zvláštní. Tedy, po zrušení a všech těch řečí kolem. Vážně nechápu, kam narvali ten šílený rozpočet na díl. Akce vlastně opět jenom u jejího konce. A spíš je to potom o následcích v hlavě. Protože...další mrtvý hrdina...

Jupiter's Legacy - K čemu to je? (2021) (epizoda)

Hmm, tak tohle bylo skvělé. Pojedete někam do neznámého oceánu, když vám neřeknou pořádně proč? V minulosti jsme byli trochu déle, ale přítomnost s taťkou byla taky fajn. Trocha povídání, ale když pořádně posloucháte... :)

Jupiter's Legacy - U všech čertů (2021) (epizoda)

Kontrast obou linek byl vážně šílený, ale tak nějak to fungovalo. Až jsem nepochopila, jak se to tvůrcům podařilo.

Jupiter's Legacy - Mráčky se zabarví do sluníčkova (2021) (epizoda)

Hodně dobrý díl. Nebudu lhát, třetí díl si pro sebe ukradl George. A nečekala jsem, že to bude tak skvělý. Protože jsem doteď neměla Lantera za dobrého herce. Jenom za hezkou tvářičku, která nemá na lepší role. Linka v přítomnosti byla...na mě moc rychlá a na můj vkus zbytečně prostříhaná. Ale závěr za to zase stál  :)

Stánek s polibky (2018) odpad!

Více, proč mám ráda filmy z osmdesátek? Přestože tam jde vlastně o to stejné jako v tomhle filmu, nějak se mi to zdálo dřív jednodušší, čistější a vlastně i romantičtější. Že jsem starší s tím nemá nic společnýho. Nebo jsem jenom už unavená z pohledu na osmnáctileté studentky oblečené jako coury po několika plastikách. Ano, moje nejoblíbenější komedie jsou od "Brat Pack" a podle mě komedie v tom správném slova smyslu zemřeli s miléniem, potom to šlo všechno do kopru. Tedy, někam sem. Bohužel  :(

Dark - Alfa a omega (2017) (epizoda)

Wau! Musím říct, že mě finále napsoto uspokojilo. Též odpovědělo na nějaké otázky a vyřklo nové otázky. Konec mě překvapil. A jsem zvědavá, co bude teda dál.

Dark - Vše se děje teď (2017) (epizoda)

Skvělé je, jak ukazují následky věcí z minulosti v přítomnosti. Co je tedy teoretickou změnou v minulosti je vlastně popostrčení věci do přítomnosti. Budoucnost nezměníš? Všechno je předurčeno k nekonečnému opakování? Všechy tři linie v jednom díle. A konečně modrý pokoj!